MSI'ın CEO'su Sheng-Chang Chiang gökdelenden düşerek hayatını kaybetti!

MSI'ın CEO'su Sheng-Chang Chiang gökdelenden düşerek hayatını kaybetti!

BOOVyOdzUNGU0WdG.jpg

Kaç kişi adına cevap veriyorsun bilmiyorum ama kimse senden 3 gün yas tutup bayrak indirmeni beklemiyor sadece empati kurman yeterli. Kuramıyorsan da ilgi odağı olmaya çalışma bari.
Ben sadece bana nasıl davranılmasını istiyorsam öyle davranırım. Ben ölüyorsam dünya bitiyor değil ya! Dalga geçip eğlensinler daha iyi. Aynı mantık bu arkadaşımız ölmüş diye de dünya bitmiş gibi davranmaya gerek yok.

Ben sadece bana nasıl davranılmasını istiyorsam öyle davranırım. Ben ölüyorsam dünya bitiyor değil ya! Dalga geçip eğlensinler daha iyi. Aynı mantık bu arkadaşımız ölmüş diye de dünya bitmiş gibi davranmaya gerek yok.
Kardeşim bize ne sana nasıl istediğin gibi davranılmasından ! Konu net, ölmüş birisi arkasından espri kasmaya çalışmak dalga geçmek bu forma ve Technopat'ın seviyesine yakışmıyor. Yoksa git istersen odanın duvarlarını mezar taşı ile süsle pijama partisi ver kime ne senin özelinden.

Kardeşim bize ne sana nasıl istediğin gibi davranılmasından ! Konu net, ölmüş birisi arkasından espri kasmaya çalışmak dalga geçmek bu forma ve Technopat'ın seviyesine yakışmıyor. Yoksa git istersen odanın duvarlarını mezar taşı ile süsle pijama partisi ver kime ne senin özelinden.
Mesajımı doğru okuduğunuza emin değilim. Bu kadar agresif olmasanız daha iyi. "Bu arkadaşımız ölmüş diye dünya bitmiş gibi davranmaya gerek yok." Herkes hakaret kullanmadan ve kurallara uyarak istediğini diyebilir. Bu kişinin hakkı. Ancak siz duyarcılar bir şeyin bile tadını bırakmıyorsunuz. Hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı