MSÜ başvurusu nasıl iptal edilir?

kqdrill

Centipat
Daha fazla  
MSÜ başvurusu yaptım parasını falan da ödedim fakat şimdi iptal etmek ve para iadesi talep etmek istiyorum. Bu mümkün mü? Ve sınava 5 hafta kala iptal etme durumunda iptal etme ücreti diye bir şey var mı?

MSÜ başvurusu yaptım parasını falan da ödedim fakat şimdi iptal etmek ve para iadesi talep etmek istiyorum. Bu mümkün mü? Ve sınava 5 hafta kala iptal etme durumunda iptal etme ücreti diye bir şey var mı?
İade yapmıyorlar diye biliyorum. Tam emin değilim.

@kqdrill
Böyle bir seçenek sunulmuyor. 2024 MSÜ başvuru klavuzunda sınav başvurusunun iptali ve ücret iadesine dair de herhangi bir ibare bulunmuyor. ÖSYM'ye dilekçe yazabilirsiniz geçerli bir sebep sunup ancak olumsuz yanıt almanız muhtemel ve ödemenizin iadesini almanız da çok zor. Çünkü uygulanması planlanan böyle bir mevzuat yok. Eğer böyle bir durumda ne yapılacağı klavuzda yer alsaydı olumlu sonuç almanız daha olası olurdu.

@kqdrill
Böyle bir seçenek sunulmuyor. 2024 MSÜ başvuru kılavuzunda sınav başvurusunun iptali ve ücret iadesine dair de herhangi bir ibare bulunmuyor. ÖSYM'ye dilekçe yazabilirsiniz geçerli bir sebep sunup ancak olumsuz yanıt almanız muhtemel ve ödemenizin iadesini almanız da çok zor. Çünkü uygulanması planlanan böyle bir mevzuat yok.
Teşekkürler bilgilendirme için...

Geri
Yukarı