MSÜ için tavsiyeleriniz nedir?

Abdullah_Kadir

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar arkadaşlar. MSÜ'ye çok az bir zaman kaldı, biraz tartışıp konuşalım. Daha önceki sene sınava girenlerin sosyal kısmı tavsiyelerini de bekliyorum. Net durumum: 76.5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka netin hep sabit 76.5 mu? Benim aşırı oynak sahsen bir yuksek bir dusuk. Onun harici 2 hafta kaldi benim sosyal berbat hiç bakmayacagim sevmiyorum cunku. Diger turlu brans denemelerine agirlik veririm. Bu seneki ilk 165 dk sinavi oldugu icin ÖSYM'nin kafasini anlamis olacagiz biraz galiba. Heyecanla bekliyorum.

Kanka netin hep sabit 76.5 mu? Benim aşırı oynak sahsen bir yuksek bir dusuk. Onun harici 2 hafta kaldi benim sosyal berbat hiç bakmayacagim sevmiyorum cunku. Diger turlu brans denemelerine agirlik veririm. Bu seneki ilk 165 dk sinavi oldugu icin ÖSYM'nin kafasini anlamis olacagiz biraz galiba. Heyecanla bekliyorum.
70' den düşük yapmıyorum. İniyor çıkıyor.
M
Vallahi iskence benim icin. Zaten kendimi denemek icin giriyorum.
MSÜ sosyali ayrı bir zor bakalım görücez. 12 net hedefim sosyalden.

Hiç benlik değil asker olma ömrümü ölene kadar kitap tez yazma falan. Yapanlara saygım var. Çok zor meslek. Erden orgenerali'ne kadar çok zor.

Herkesin kendini bir akisa kaptirip suruklemesi guzeldir. İlla ayni olacak diye bir şey yok. Sizin ileride yapacaginizda en az biz kadar zor olacaktir muhtemelen. Kendinizi kucumsemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı