MSÜ Sınavı Açıklandı!

Hocam sayısal 291 Türkçe yüzünden.
Eşit ağırlık 305 puan.
Son 17 gün kala adam akilli çalışarak gene iyi yaptım. Türkçe hariç güzeldi. Astsubay gelir diye düşünüyorum.
@Blacksidemre kazanılır mi sizce?
Hocam 305 eşit ağırlıkla Kara Harp Okulu bile gelir. Astsubaylık için TYT, Subaylık için AYT puanını yüksek tutmak gerek.

Taban puanlar ne olur bilmiyorum fakat beklediğimden çok daha iyi geldi. Asıl amacım burası bile değilken deneyeceğim yerler arasına girdi. Okul sınavları yüzünden MSÜ'ye nokta bakmamıştım. Zaten sınava giderken de çok rahat gitmiştim. O sınava çalışsaydım kesinlikle heyecanlı şekilde giderdim. Sınavda uykum bile gelmişti zira. :D

Girmiş arkadaşlar ve MSÜ'yü düşünenler, umarım hak ettiğiniz yerlere ulaşırsınız.

Hocam 305 eşit ağırlıkla Kara Harp Okulu bile gelir. Astsubaylık için TYT, Subaylık için AYT puanını yüksek tutmak gerek.
Hocam sözel alım da yapmaya başladı sanırım KHO, ben yapmıyor diye eşit ağırlık seçmiştim. Sürekli sözel alım yapmaya devam edecek mi? Eşit ağırlıkta kalmaya değer mi, sözele geçmeli miyim? Henüz AYT sınavına dair bir ders görmedim. Bir bilginiz varsa benim ile paylaşırsanız sevinirim. Sözel derslerim gayet iyi fakat sayısal derslere hedefim yüzünden çalışıyordum, sayısalım pek iyi değil. Ama çalıştığımda az, çok yapabiliyorum sayısalı.

Hocam sözel alım da yapmaya başladı sanırım KHO, ben yapmıyor diye eşit ağırlık seçmiştim. Sürekli sözel alım yapmaya devam edecek mi? Eşit ağırlıkta kalmaya değer mi, sözele geçmeli miyim? Henüz AYT sınavına dair bir ders görmedim. Bir bilginiz varsa benim ile paylaşırsanız sevinirim. Sözel derslerim gayet iyi fakat sayısal derslere hedefim yüzünden çalışıyordum, sayısalım pek iyi değil. Ama çalıştığımda az, çok yapabiliyorum sayısalı.
KHO'nun sözelden alım yapacağını nereden biliyorsunuz?

KHO'nun sözelden alım yapacağını nereden biliyorsunuz?
Hocam Discord`da bu konuyla ilgili bir kanala üyeyim, orada üyeler arasında tartışılırken gördüm. Ben de şaşırdım doğrusu, ondan sordum size.
1619109657597.png

Yeni konular

Geri
Yukarı