MSÜ sınavının giriş belgeleri açıklandı

183206

Megapat
Makaleler
1
MSÜ sınavının giriş belgeleri açıklandı, ÖSYM'nin sitesinden belgeyi çıkartıp, sınava gireceğiniz binayı öğrenebilirsiniz.

Sınava gireceğimiz günü ve bu akşamı çıkartırsak, 8 gün kaldı.

Şu sınava sonuna kadar çalıştım sonra yeni gelen bir madde varmış. Bir gözün derecesi en fazla 1, 2 gözün toplamı en fazla 2 olacak diye. Bir göz 1,25 diğeri 0,25. yani bir gözüm 0,25 fazla diye hayatımın mesleğini kaçırdım. Şu anda artık çalışamıyorum. Eski madde sadece 2 gözün toplamı 2 olacak diyeydi.

Şu sınava sonuna kadar çalıştım sonra yeni gelen bir madde varmış. Bir gözün derecesi en fazla 1, 2 gözün toplamı en fazla 2 olacak diye. Bir göz 1,25 diğeri 0,25. yani bir gözüm 0,25 fazla diye hayatımın mesleğini kaçırdım. Şu anda artık çalışamıyorum. Eski madde sadece 2 gözün toplamı 2 olacak diyeydi.

Geçmiş olsun hocam üzüldüm sizin adınıza.

Sağ olun hocam. Şimdi de burada boş boş vakit geçiriyorum 1 hafta kala. Türkiye'de zaten yaşam koşulları zorken bu kötü oldu. Hayırlısı diyelim. Sınavda size de başarılar hocam. Sınavdan sonra konuşup, haberleşelim.

Olur hocam da polislik ya da bekçiliğe de başvursanız olmaz mı bence iyi olur
Zaten ülkedeki en garanti meslek asker ve polislik bir de tıp var
Ben seneye de hazırlancam tıp istiyorum
Olmazsa MSÜ'ye yönelirim tekrardan.

Olur hocam da polislik ya da bekçiliğe de başvursanız olmaz mı bence iyi olur.
Zaten ülkedeki en garanti meslek asker ve polislik bir de tıp var.
Ben seneye de hazırlancam tıp istiyorum.
Olmazsa MSÜ'ye yönelirim tekrardan.

Hocam ben AYT de çalışıyorum YKS'ye gireceğim ama bilgisayar mühendisliği istiyorum. Tabii asker olabilseydim mühendisler kadar sürünmeyeceğim. Polislik, bekçilik'de okuyabilirim ama bilmiyorum. Onu kazanasaya mühendis olurum diyorum. Kafam çok karıştı şu MSÜ yıktı beni. Netlerim hava harp okuluna falan yetiyor ama gözlük var diye o direk olmuyor zaten. Bari deniz veya hava olabilseydim neyse rabbim ayarlamıştır bir şekilde.

Hocam ben AYT de çalışıyorum YKS'ye gireceğim ama bilgisayar mühendisliği istiyorum. Tabii asker olabilseydim mühendisler kadar sürünmeyeceğim. Polislik, bekçilik'de okuyabilirim ama bilmiyorum. Onu kazanasaya mühendis olurum diyorum. Kafam çok karıştı şu MSÜ yıktı beni. Netlerim hava harp okuluna falan yetiyor ama gözlük var diye o direk olmuyor zaten. Bari deniz veya hava olabilseydim neyse rabbim ayarlamıştır bir şekilde.

Her şeyde bir hayır vardır hocam belki de mühendislikte daha mutlu olacaksınızdır
Tabii MSÜ de hava ile kara bir değil bana da hava ilgi çekici geliyor deniz de iyi de yüzme bilmiyorum 😂

Her şeyde bir hayır vardır hocam belki de mühendislikte daha mutlu olacaksınızdır
Tabii MSÜ de hava ile kara bir değil bana da hava ilgi çekici geliyor deniz de iyi de yüzme bilmiyorum 😂

Geri
Yukarı