YKS 2019 Sınava Giriş Belgeleri Açıklandı

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
15 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan TYT (Temel Yeterlilik Sınavı) ve 16 Haziran 2019 (Alan Yeterlilik Sınavı) - 16 Haziran 2019 (Yabancı Dil Testi) sınav oturumlarına hangi öğrencinin hangi yerde gireceği belli oldu.

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi bağlantısını kullanarak sınava giriş belgelerini elde edebilirsiniz. 15 Haziran 2019 Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) sınavı için 2.446.51 aday, 16 Haziran 2019’da yapılacak ; Alan Yeterlilik Sınavı (AYT) için 1.985.689 aday, 16 Haziran 2019 Yabancı Dil Testi'ne (YDT) ise 134.323 aday başvurmuştur.

Benim gireceğim sınav yeri Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi / İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, TYT ve YDT sınav oturumlarına burada gireceğim. Adaylara şimdiden başarılar diliyorum, umarım hepimizin gönlünden geçen neyse o olur.

Ben bu sene birşey yapamayacağım heycanımda yok olmazda.. Sana gene güzel bir yerde çıkmış gibi gözüküyor. Başarılar.
ŞEHİT YILMAZ ERCAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ /SAKARYA/SERDİVAN

@Lucie ''İnanmak başarmanın yarısıdır. '' diye klişe bir tabir vardır ancak gerçekten de öyle hocam. İnanırsanız yolun yarısını giderseniz, diğer yarısını da çalışarak tamamlarsınız. Az bir zaman kaldı evet ama yine de elinizden gelenin en iyisini yapmanızı öneririm. Size de başarılar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı