MSÜ sınavınız nasıl geçti?

Yıl boyunca çözdüğüm en kolay denemeydi.

Sosyalin zorlayıcı ve seçici olacağını düşünüyordum ama 20 soru arasından toplasanız 3-4 tanesi seçicidir.

Fen bedava net toplama yeriydi, 3-4 soru seçici sayılabilirdi sadece.

Matematik ortalama, türkçe ise kaliteliydi.

Bazı Türkçe ve Matematik sorularını gereksiz yere uzatmaya çalışmışlar. Onun haricinde kolaydı bence. Matematik ve Türkçe de kolaydı.

Bu arada Matematikte de Türkçede de kaliteli sorular vardı.
Türkçe de bazı soruları ve cevaplarını yazanların etnik kökeninin Türk olduğunu düşünmüyorum, sos ortaydı, mat kolaydı, fen de kolay sorular da orta bir tık zor sorularda vardı ama genel olarak orta kolay gibiydi galiba.
Hocam gerçekten okurken anlamadım yani, ne anlatmak istediklerini anlatamamışlar cidden.

Türkçe soruları muallak yapsam da 35 dakikada bitti. Dil bilgisi çok kolaydı. Paragraflarda da en son 6 soru kazıktı. Onlar canımı sıktı biraz sadece. 2'li sorular harbi sıkıntı yarattı.

Sosyal anam babam MSU Sosyali zaten, pek de takmamak gerekiyor.

Matematik 39 tane emin olarak işaretledim, 1'ini salladım yanlış çıktı. Eşek Matematiğiydi, sıkıcıydı Matematiği.

Fen Fizik zordu, gerisi normal seviyedeydi.

Umarım motive edici bir sıralmaa gelir.

Türkçe soruları muallak yapsam da 35 dakikada bitti. Dil bilgisi çok kolaydı. Paragraflarda da en son 6 soru kazıktı. Onlar canımı sıktı biraz sadece. 2'li sorular harbi sıkıntı yarattı.

Sosyal anam babam MSÜ Sosyali zaten, pek de takmamak gerekiyor.

Matematik 39 tane emin olarak işaretledim, 1'ini salladım yanlış çıktı. Eşek Matematiğiydi, sıkıcıydı Matematiği.

Fen Fizik zordu, gerisi normal seviyedeydi.

Umarım motive edici bir sıralmaa gelir.

O son 6 soruyu bırakmıştım dinlenmek için kesin paragraf neti diye düşünmüştüm diğer derslere geçmiştim sonra geri döndüğümde o 6 soru harbi şüpheye düşürdü, kazıktı cidden bir darbe yedim oradan.

O son 6 soruyu bırakmıştım dinlenmek için kesin paragraf neti diye düşünmüştüm diğer derslere geçmiştim sonra geri döndüğümde o 6 soru harbi şüpheye düşürdü, kazıktı cidden bir darbe yedim oradan.
Sorun yok ya, sonucu umursamamak lazım. YKS stresini azaltan bir prova sadece, zaten formatları benzer olsa da aynı değil.

@RPM aynı şekilde düşünüyorum. Sosyal çok zor olacak diye hazırlanmıştım lakin pek öyle olmadı. Türkçe güzeldi beğendim. Şu zamana kadarki en yüksek türkçe netim olacak sanırım. Matematik istediğim gibi geçmedi. Normalde matematiğim sağlamdır ama umduğum gibi olmadı. Fen cidden basitti.

Geri
Yukarı