MSVCP140_1.dll Windows üzerinde çalışmak için tasarlanmadı veya hata içeriyor

Klewen

Hectopat
Screenshot_7.png

Merhaba, bu hatayı alıyorum. İnternetten araştırdığımda Microsoft Visual C++'ların baştan kurulması gerektiğini yazmışlar. 2015-2022 (x86) harici hepsini silip tekrardan kurabildim fakat 2015-2022 (X86)'yı ne kaldırabiliyorum ne tekrardan kurabiliyorum ne de onarabiliyorum. Ne yaparsam yapayım şu hatayı alıyorum.

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Şu an da yüklü olanlar bunlar.

Yardımcı olursanız çok minnettar olurum, umarım sorun çözülür. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Revo Uninstaller ile Visual C++ hepsini kaldırın ve tekrar kurun:

Regedit dosyaları falan dahil her şeyi mi kaldırmam gerekiyor?

Regedit dosyaları falan dahil her şeyi mi kaldırmam gerekiyor?

Revo Uninstaller'in bulduğu artık dosyalar ise kesinlikle kaldırın. Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Revo Uninstaller'in bulduğu artık dosyalar ise kesinlikle kaldırın. Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Evet artık dosyalarmış şuan tek tek hepsini kaldırıyorum umarım sorun çözülür.

Hepsini kaldırdım şimdi bilgisayarı kapatıp açıp öyle mi kurmalıyım yoksa şuan direkt kursam bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
Hepsini kaldırdım şimdi bilgisayarı kapatıp açıp öyle mi kurmalıyım yoksa şu an direkt kursam bir sıkıntı olur mu?

Yeniden başlatırsanız daha sağlıklı olur. Mümkünse, System32 içinde msvcp ile alakalı .dll varsa silin.

Yeniden başlatırsanız daha sağlıklı olur. Mümkünse, System32 içinde msvcp ile alakalı .dll varsa silin.

Aşağı kaydırınca son 2 tane daha kalmış onları da kaldırmaya çalıştım yine yukarıdaki yazdığım hatayı aldım.
Screenshot_11.png

Dediğim gibi 2015-2019 (x86) ve 2015-2022 (x86)'yı ne zaman kurmaya ve kaldırmaya çalışsam bu hatayı alıyorum hep.

Orada OK tuşuna bastığım zamanda bu hatayı alıyorum.
Screenshot_12.png

Aşağı kaydırınca son 2 tane daha kalmış onları da kaldırmaya çalıştım yine yukarıdaki yazdığım hatayı aldım.
Eki Görüntüle 1395017

Dediğim gibi 2015-2019 (X86) ve 2015-2022 (X86)'yı ne zaman kurmaya ve kaldırmaya çalışsam bu hatayı alıyorum hep.

Orada ok tuşuna bastığım zamanda bu hatayı alıyorum.
Eki Görüntüle 1395018

Sanırım, browse kısmından Visual C++ kurulu olduğu yeri seçmeniz gerekiyor.

Geri
Yukarı