MTA Admin panel çalışmıyor

elysion_10

Hectopat
Arkadaşlar kendimizi admin ekliyoruz serverda adminiz hatta /login yazıp giriş yapıyoruz servera fakat P panel çalışmıyor. Çözümü nedir arkadaşlar?

Olabilir neden olmasın MTA'nın default paneli İnternete bulamadım varsa sizde atabilir misiniz belki öyle düzelebilir.
Hocam hatırladığım kadarıyla "admin" dosyasını silerseniz orjinal olan tekrar yükleniyor diye biliyorum ama tam emin değilim. Sizin panel zaten çalışmadığı için denemekten zarar gelmez bence.

Hocam hatırladığım kadarıyla "admin" dosyasını silerseniz orijinal olan tekrar yükleniyor diye biliyorum ama tam emin değilim. Sizin panel zaten çalışmadığı için denemekten zarar gelmez bence.

İnterneten admin panel indirdiğimizde kurulumda bize admin bölümündeki her şeyi silin demişti bizde silmiştim ve olmamıştı.

İnterneten admin panel indirdiğimizde kurulumda bize admin bölümündeki her şeyi silin demişti bizde silmiştim ve olmamıştı.

Dostum kurulumda "admin" dosyasını silin yerine verilen "admin" dosyasını yükleyin yazıyordur.

Edit: Kusura bakma dostum biraz anlatım bozukluğu olmuş. Demek istediğim aldığınız sitede MTA'nın kendi "admin" dosyasını sildikten sonra onların verdiği "admin" dosyasını yükleyin yazıyordur büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Dostum kurulumda "admin" dosyasını silin yerine verilen "admin" dosyasını yükleyin yazıyordur.

Edit: Kusura bakma dostum biraz anlatım bozukluğu olmuş. Demek istediğim aldığınız sitede MTA'nın kendi "admin" dosyasını sildikten sonra onların verdiği "admin" dosyasını yükleyin yazıyordur büyük ihtimalle.

Konuya katıldığım için sağ ol dostum sorunu çözdük iyi geceler :D

Geri
Yukarı