MTA anlık FPS düşüşü

bert52

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna bir süre ara vermiştim geçen hafta itibarıyla geri dönmeye karar verdim. Girdiğim sunucuda eskiden bir araba veya birkaç kişi yanımdayken FPS düşmüyordu ama şimdi normalde 60 -67 arası FPS alırken araba veya insan yaklaştığında bile anlık FPS düşüşü oldu. Grafikleri düşüğe aldığımda bile bir de birçok video izlediğim halde bir şey değişmedi. Sistemim 8 GB RAM i5 4200u GT740M 2 GB ekran kartı her şey güncel bunun Windows hatalı olmasıyla alakası var mı? MTA'yı birkaç defa sildim yükledim yine aynı ne yapmam lazım? Eskiden böyle değildi anca çok kalabalık ortamda düşüyordu oda normal. Sorunumu çözenden gerçekten çok teşekkür edeceğim düşük sistemim olsa tamam diyeceğim ama MTA'ya göre çok fazla.

Oynadığın servere güncellemeler gelmiş olabilir.
Yerel disk (C.) 'ye gir ve "Program Files" dosyasını aç, daha sonra oaradan "MTA San Andreas 1.5" i bul, aç ve "Mods" klasörünü aç. Daha sonra "Deathmatch" klasörünü bul ve aç, "Resources" klasörünü aç ve içindeki her şeyi sil, sonra servere geri gir, düzelme ihtimali var.

Oynadığın servere güncellemeler gelmiş olabilir.
Yerel disk (C.)'ye gir ve "program files" dosyasını aç, daha sonra oaradan "MTA San Andreas 1.5" i bul, aç ve "mods" klasörünü aç. Daha sonra "deathmatch" klasörünü bul ve aç, "resources" klasörünü aç ve içindeki her şeyi sil, sonra servere geri gir, düzelme ihtimali var.

Güncelleme geldi zaten de tekrar indirip kurup dediklerini yapayım mı? Bu arada silip yüklediğimde zaten sıfırlanmıyor mu?

Güncelleme geldi zaten de tekrar indirip kurup dediklerini yapayım mı? Bu arada silip yüklediğimde zaten sıfırlanmıyor mu?
Silip yüklediğinde sıfırlanmaz diye biliyorum, sen en iyisi git Sa:Mp başla.
Mta'da sesli Roleplay'lerde 9 yaşındaki çocuğun racon kesmesini sevmiyorum, rolü ciddiye alamıyorum.

Silip yüklediğinde sıfırlanmaz diye biliyorum, sen en iyisi git sa: MP başla.
MTA'da sesli Roleplay'lerde 9 yaşındaki çocuğun racon kesmesini sevmiyorum, rolü ciddiye alamıyorum.

Yok sa: MP sevmiyorum MTA daha zevkli DC sunucusunda hepsi 9 yaşında değil merak etme bana çözüm lazım MTA'yı her silip yüklediğimde o klasörüde siliyordum ama o içindekileri silmiyordum yine deniyeyim mi başka çözüm var mı?

Yok sa: MP sevmiyorum MTA daha zevkli DC sunucusunda hepsi 9 yaşında değil merak etme bana çözüm lazım MTA'yı her silip yüklediğimde o klasörüde siliyordum ama o içindekileri silmiyordum yine deniyeyim mi başka çözüm var mı?
Ayarları düşürebilirsin, MTA daha kapsamlı bir oyun olduğu için kasması normal.

Geri
Yukarı