MTA ENB yükleyince açılmıyor

Kutluhan Şen

Kilopat
Daha fazla  
ENB'yi kaldırınca sorun düzeliyor fakat ENB indirdiğim zaman oyun açılma ekranı geliyor, ondan sonra açılmıyor, kapanıyor. Fakat direkt GTA SA'yı açınca grafik modu çalışıyor.

Ekran görüntüsü 2021-06-05 184425.png
Ekran görüntüsü 2021-06-05 184439.png

ENB'yi kaldırıp Debug ayarları- (gelişmiş) kısmına tıklayıp D3D yapar mısınız? Olmazsa Graphicsi deneyin ve Video'da DPI aware'yi etkinleştirin. Bunları yaptıktan sonra ENB'yi tekrar kurun.

ENB'yi kaldırıp Debug ayarları- (gelişmiş) kısmına tıklayıp D3D yapar mısınız? Olmazsa Graphicsi deneyin ve Video'da DPI aware'yi etkinleştirin. Bunları yaptıktan sonra ENB'yi tekrar kurun.
Hemen deniyorum hocam
Aynı hocam değişen bir şey yok
ENB'yi kaldırıp Debug ayarları- (gelişmiş) kısmına tıklayıp D3D yapar mısınız? Olmazsa Graphicsi deneyin ve Video'da DPI aware'yi etkinleştirin. Bunları yaptıktan sonra ENB'yi tekrar kurun
Denerken farkettim D3D yapıp oyunu kapatıp açınca eski haline dönüyor o. Ondan kaynaklı olabilir mi?

Son düzenleme:
Hemen deniyorum hocam

Denerken farkettim D3D yapıp oyunu kapatıp açınca eski haline dönüyor o. Ondan kaynaklı olabilir mi?
Bilemiyorum ben bu şekilde düzeltmiştim. Bir de pencere modunda dener misiniz?
Hemen deniyorum hocam

Düzeldi mi?

Son düzenleme:
Bilemiyorum ben bu şekilde düzeltmiştim. Bir de pencere modunda dener misiniz?

Düzeldi mi?
Düzeldi hocam ama nasıl yaptığım hakkında gerçekten hiçbir fikrim yok. Sadece başka bir siteden GTASA indirdim MTA'yı ona kurdum. ENB yüklediğimde aynı hatayı verdi sonra enb'yi silip oyunu 1600x1050'de açtım. ENB o şekilde açıldı sonradan 1920x1080'e çektim kapat aç yaptım sorunsuz çalışıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı