MTA kurulumda System.dll hatası

İşletim sistemi
Windows 10

nhopel

Hectopat
Daha fazla  
MTA indirdim kurulumda Dil'i seçtim sonra "açma: Dosyaya yazarken hata meydana geldi C:/temp/nsqD5CA.tmp/System.dll" adlı bir hata geldi ne yapsam olmuyor. MTA'nın sitesinde Windows 7+'yı seçiyorum olmuyor XP Vista sürümünü denedim yine olmuyor. İşletim sistemim: Windows 10 Pro.

asdadadadhata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
MTA indirdim kurulumda Dil'i seçtim sonra "açma: Dosyaya yazarken hata meydana geldi C:/temp/nsqD5CA.tmp/System.dll" adlı bir hata geldi ne yapsam olmuyor. MTA'nın sitesinde Windows 7+'yı seçiyorum olmuyor XP Vista sürümünü denedim yine olmuyor. İşletim sistemim: Windows 10 Pro.

Eki Görüntüle 1090498

Temp dosyası içinde sistem dosyası olmaz. Acaba setup mu oluşturuyor böyle bir dosya diye baktım. Oda oluşturmuyormuş. Sisteminizde bir virüs programıyla virüs taraması yapın. Çıkan virüsleri silin.

Aşağıdaki adresten Kaspersky Total Security indirin 30 gün deneme sürümü etkinleştirin. Açtığınızda güncelleştirmesini yapın. Cloud entegrasyonunu aktif edip(bulamazsanız sorun değil) tam tarama başlatın ve çıkan virüsleri temizleyin.

Vc++ paketlerini aşağıdaki adresten indirin. .bat dosyasıyla hepsinin yüklenmesini sağlayın.

Direct X end user indirin ve kurun.

Kurulumlardan ve virüs temizliğinden sonra cihazınızı yeniden başlatın. Yukarıdaki işlemler sırasında yeniden başlatma isterse cihaz onay verin. Kaspersky taraması bitmeden diğer programları kurmayın.

Umarım sorununuz çözüme kavuşur.

Saygılarımla.

Yeni konular

Geri
Yukarı