MTA renkler soluk

Rookie00

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, MTA oynarken benim oynadığım bir roleplay sunucusu var. Bunu daha önce arkadaşlarıma da sordum, her şeyimizi oyun ayarlarımızı aynı yaptık ama olmuyor. Benim oyunumun rengi çok soluk oluyor. Sebebini bilen varsa yazsın.

mta-screen_2023-04-10_18-51-47.png

Oyun neden çok soluk olduğunu bilmiyorum fakat AMD veya NVIDIA ekran kartınız varsa renk doygunluğunu arttırabilirsiniz.

NVIDIA kullanıyorsan "digital vibrance" adlı ayarı arttırabilirsin. Nvidia Denetim Masasına girin ardından Masaüstü Renk Ayarlarını Ayarla sekmesine girdikten sonra digital vibrance adlı ayar çubuğunu arttır.

MTA zamanında çok oynardım fakat Roleplay sunucuları tamamen DM ve Trollcüler gelmeden önce, bunlar zaten zamanından beri çok vardı ama şimdi daha da çoğaldılar. Bu sorun bende de vardı, ENB kurarak düzeltmiştim. Zaten öyle çok ağır bir ENB olmasına gerek yok renkleri düzeltecek kadar hafif bir ENB kurabilirsiniz eğer sisteminiz zayıfsa.

MTA zaten soluk bir oyun görüntüde bir sıkıntı yok normal görüntü monitörün renk kaliteside farkı hissetirir birde çözünürlük ayarlama yerinde 16 bit yerine 32 bit çozünürlük seçersen ddaha iyi olur.

Geri
Yukarı