MTA vs SAMP

GTA V rp varken GTA SA rp hep bana bir garip gelmiştir. Şimdi diyebilirsiniz belki sistemi 5 için yeterli değildir diye ama 3070 ekran kartı olup SA:MP rp yapan tanıdıklarım var. 😁

GTA SAMP nedense daha zevkli GTA V'ten. GTA SAMP roleplaydaki o sıcaklığı ve zevki GTA V'te bulamadım. Sesli konuşmasından sanırım. Emoteler çok arka plana düşüyor.

SAMP. SAMP'daki en kötü roleplay sunucusu bile MTA'dakilerden kalitelidir. Vendetta, Goat, 19 gibi sunuculara bakmanızı öneririm.
GTA SAMP nedense daha zevkli GTA V'ten. GTA SAMP roleplaydaki o sıcaklığı ve zevki GTA V'te bulamadım. Sesli konuşmasından sanırım. Emoteler çok arka plana düşüyor.
GTA V'de text roleplay de başladı. Yine de maalesef GTA SA kadar zevk vermiyor.

Hocam uzun yıllar oynadığım MTA ve SAMP deneyimlerini anlatayım. MTA'da RP hiç oynamadım ama iyi olmadığını duymuştum. MTA'nın altyapısı SAMP'dan daha iyi yani daha güzel grafikler, sunucuların araç tasarımı ekleme yapabilmek vs. bunlar SAMP'da yok ama SAMP RP açısından daha iyi. Özellikle RP konusunda tecrübeli ve bilgin varsa Vendetta RPG, illa ki duymuşsundur. Kesinlikle tavsiye ederim. Bunun yanında yine SAMP'ta Nineteen, Goat ve Vice RP'ler şuan oynanabilir seviyede ama hiçbiri gerçek RP olarak Vendetta'dan uzaklar. Ama yine de RP yapabiliyorsun. Kesinlikle öneririm. @vanvan
Nostaji için girmişlerdir :D
Nostalji değil hocam GTA V RP bende sevmiyorum. Sistemim yetiyor ama SAMP > ALL <3

Geri
Yukarı