MTA: SA sunucusu nasıl açılır?

Dyen

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 Gb RAM, İntel Core i5-3570, Amd Radeon R7 240
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Multi Theft Auto'da nasıl bir sunucu acarım. Tek başımayım Real Life (emek) serveri açmak istiyorum hiçbir yazılımsal bilgim yok. Sizce açabilir miyim? MTA: Sadan para kazanabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar. Multi Theft Auto'da nasıl bir sunucu acarım. Tek başımayım Real Life (emek) serveri açmak istiyorum hiçbir yazılımsal bilgim yok. Sizce açabilir miyim? MTA: Sadan para kazanabilir miyim?
Sunucu kiralaman lazım, eklentisidir vs vs cebinden bayağı para çıkar. Tutup tutmayacağı hatta patlatılmayacağı bile belli değil.

Çok sunucu var tutunmak reklam vesaire vermedikçe zor.

Merhaba arkadaşlar. Multi theft Auto'da nasıl bir sunucu acarım. Tek başımayım real Life (emek) serveri açmak istiyorum hiçbir yazılımsal bilgim yok. Sizce açabilir miyim? MTA: Sadan para kazanabilir miyim?

VDS lazım, mod yapan birisi lazım, bütçe lazım, çok vakit lazım. Lazım da lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı