MTA:SA'da 2 GB RAM'li sistem kaç FPS alır?

2 GB RAM ile 100, 1 GB RAM ile 50 FPS alırsın. Konuyu kilitleyebilirsiniz.

2 GB RAM ile 100, 1 GB RAM ile 50 FPS alırsın. Konuyu kilitleyebilirsiniz.

Kanka şimdi benim laptop var 4 GB RAM 30 FPS Intel HD grafik gibi bir şey 5 bin TL hata kasa PC alacağım daha iyi performans verirmiki 50 100 vermez bence çünkü limit 100 MTA da ve 8 RAM bile 100 zor veriyor.

Kanka şimdi benim laptop var 4 GB RAM 30 FPS Intel HD grafik gibi bir şey 5 bin TL hata kasa PC alacağım daha iyi performans verirmiki 50 100 vermez bence çünkü limit 100 MTA da ve 8 RAM bile 100 zor veriyor.

Şimdi işlemciyi önce geçeceksin. O önemli değil. Kaç GB RAM olduğunu yazman yeterli. 8 GB RAM ile 100 FPS alıyordum ben. 2 GB RAM ile en düşük ayarlarda 50-60 FPS oynarsın diye düşünüyorum. Monitörü direkt RAM'e mi bağladın bu arada? Görüntüyü nereden alıyorsun? Yoksa belleğin üzerinde mi ekran var?

Şimdi işlemciyi önce geçeceksin. O önemli değil. Kaç GB RAM olduğunu yazman yeterli. 8 GB RAM ile 100 FPS alıyordum ben. 2 GB RAM ile en düşük ayarlarda 50-60 FPS oynarsın diye düşünüyorum. Monitörü direkt RAM'e mi bağladın bu arada? Görüntüyü nereden alıyorsun? Yoksa belleğin üzerinde mi ekran var?

Bilmiyorum 2 yıldır 4 RAM Intel grafik ile oynuyorum Max 30 FPS artık bu kodlardan daha da düştü ama kasa PC'ler de daha iyi FPS veriyormuş.
Sunucudan sunucuya değişir net bir cevap verilemez.
Rp sunucusunda oynuyorum

Bilmiyorum 2 yıldır 4 RAM Intel grafik ile oynuyorum Max 30 FPS artık bu kodlardan daha da düştü ama kasa PC'ler de daha iyi FPS veriyormuş.

Hocam öncelikle sana şunu söyleyeyim, belleklerden daha önemli bileşenler var. Örneğin ekran kartı ve işlemci. Sadece RAM ile oyunu oynamıyorsun. Ekran kartını ve işlemcini yazarsan kaç FPS alacağını tahmini olarak söyleyebilirim. Ayrıca şunu da söyleyeyim, masaüstü bilgisayar dizüstü bilgisayara göre daha fazla FPS veriyor diye bir şey yok. İyi bir laptop kötü bir masaüstü bilgisayardan daha yüksek FPS verecektir.
Yani gelip burada 2 GB RAM ile kaç FPS alırım diye sorarsan cevap veremeyiz. Arabanın tekerleri şu, kaç km hızda gider demek gibi bir şey. Umarım anlatabilmişimdir.

Geri
Yukarı