MTA San Andreas CD47 hatası

İşletim sistemi
Windows 11

FakeNetflixX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Kısa bir süredir MTA oynuyorum. Şu an oynadığım sunucuya girdikten 2 gün sonra MTA'dan ilk 2 günlük banımı yedim sebebi trainer ama öyle bir şey kullanmıyordum.
Ban açıldıktan sonra oyuna tekrar girdim, 10 dakika sonra tekrar bir 2 günlük ban daha aynı sebepten yedim. Bu banda açıldıktan sonra bütün dosyaları GTA'yı vesaire sıfırdan kurdum, 2 gün oldu ve yine trainer ban yedim artık bezmiş durumdayım bunun bir çözümü var mı?
Aldığım hata resimde bulunuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_20230330_034410.png
    Ekran görüntüsü_20230330_034410.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 137
Traıner adminin ismi. Yetkili size bir hareketinizden dolayı gıcık olmuş gözüküyor. Boş verin zaten böyle admini olan sunucuya emek verilmez farklı geçin.

Hayır hayır :D. Admin değil reason kısmında yazdığı gibi trainer bir tür mod veya hile olarak geçiyor ama, GTA dosyalarında ya da MTA dosyalarında bu yok zaten MTA'da sunucudan gelen modlar, deatchmach diye bir klasörde toplanıyor ayrıca, sunucu banı değil direkt oyun banı.

Arkadaşlar merhaba,
Kısa bir süredir MTA oynuyorum. Şu an oynadığım sunucuya girdikten 2 gün sonra MTA'dan ilk 2 günlük banımı yedim sebebi trainer ama öyle bir şey kullanmıyordum.
Ban açıldıktan sonra oyuna tekrar girdim, 10 dakika sonra tekrar bir 2 günlük ban daha aynı sebepten yedim. Bu banda açıldıktan sonra bütün dosyaları GTA'yı vesaire sıfırdan kurdum, 2 gün oldu ve yine trainer ban yedim artık bezmiş durumdayım bunun bir çözümü var mı?
Aldığım hata resimde bulunuyor.

Oyunu İngilizce yaptığımda tam olarak resimdeki gibi daha doğru bir anlatım oluşuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_20230330_042539.png
    Ekran görüntüsü_20230330_042539.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 51
Hocam illa GTA MTA dosyalarinda herhangi bir şey olmasına gerek yok genel olarak bilgisayarınızda zararlı olarak algilayabilecegi bir program varsa da ban atabilir. Benim bilgisayarda Cheat Engine yüklü diye ban yemistim mesela.

Hocam illa GTA MTA dosyalarinda herhangi bir şey olmasına gerek yok genel olarak bilgisayarınızda zararlı olarak algilayabilecegi bir program varsa da ban atabilir. Benim bilgisayarda Cheat Engine yüklü diye ban yemistim mesela.

Hocam bende aynı şekilde düşünüyorum ama hangi program buna sebep olabilir diye taramaya çalışacağım teşekkürler.

Hocam ayrıca bir sorum daha olacak peki Spotify bunu sağlayabilir mi?

Hocam bende aynı şekilde düşünüyorum ama hangi program buna sebep olabilir diye taramaya çalışacağım teşekkürler.

Hocam ayrıca bir sorum daha olacak peki Spotify bunu sağlayabilir mi?

Alakası yok müzik uygulaması neden öyle bir şey olsun oynarken arkadan açıyorum bir şey olduğu yok bu kadar kafayı bozmayın bence. Dolu sunucu var MTA'da başka Sunucular'da takılın biraz da 😃

Alakası yok müzik uygulaması neden öyle bir şey olsun oynarken arkadan açıyorum bir şey olduğu yok bu kadar kafayı bozmayın bence. Dolu sunucu var MTA'da başka Sunucular'da takılın biraz da 😃

Hocam MTA sunucusuyla alakası yok banlayan zaten MTA açıklayamadım herhalde ama direkt oyunda herhangi bir sunucuya bağlanmam yasaklanmış oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı