MTA yanıt vermiyor

İşletim sistemi
Windows 7

Woseqs

Picopat
Daha fazla  
RAM
2 Gb DDR2
Ekran kartı
ATI RADEON 2100
Anakart
A740GM-M
İşlemci
AMD ATHLON II X2 215 PROCESSOR 2.7 GHz
MTA açılırken yanıt vermiyor. Çok nadir oyuna giriyor. Bu sefer de servera giriyorum, server dosyaları indirildikten sonra oyun crash veriyor

Şöyle ki MTA eski bir oyun. O yüzden de bir sürü sunucu problemleri, optimizasyon problemleri vs var. Özellikle son gelen güncellemelerde cıvkı çıktı işin. San Andreas'a hiç girmemiş olmanızdan da kaynaklanıyor olabilir. DirectPlay yüklü olmayabilir. İndirdiğiniz San Andreas sürümü 1.0 değildir (korsan indirdiğinizi varsaydım) vs. bir sürü sebepten kaynaklanıyor olabilir. Biraz daha olay örgüsünü detaylı anlatırsanız yardımcı olabiliriz hocam.

Şöyle ki MTA eski bir oyun. O yüzden de bir sürü sunucu problemleri, optimizasyon problemleri vs var. Özellikle son gelen güncellemelerde cıvkı çıktı işin. San Andreas'a hiç girmemiş olmanızdan da kaynaklanıyor olabilir. DirectPlay yüklü olmayabilir. İndirdiğiniz San Andreas sürümü 1.0 değildir (korsan indirdiğinizi varsaydım) vs. bir sürü sebepten kaynaklanıyor olabilir. Biraz daha olay örgüsünü detaylı anlatırsanız yardımcı olabiliriz hocam.
Gta sanandreas ı youtube den mta serverı olan bir adamın videosundaki linkten indirdim mta yı da kendi sitesinden .exe yi açıyorum 2 3 saniye çalışıyor sonra yanıt vermiyor diyip kapanıyor pc ye yeniden açtığımda arada açılıyor bu seferde server dosyaları inerken oyun crash veriyor

Sorun ayrıntısı
Kod:
Açıklama:
  Bir sorun bu programın Windows ile etkileşimini durdurdu.

Sorun imzası:
  Sorunlu Olay Adı:    AppHangB1
  Uygulama Adı:    Multi Theft Auto.exe
  Uygulama Sürümü:    1.21505.0.0
  Uygulama Zaman Damgası:    63b167e6
  Askı İmzası:    520a
  Askı Türü:    0
  OS Sürümü:    6.1.7601.2.1.0.768.2
  Yerel Kimlik:    1055
  Ek Askı İmzası 1:    520a7e7c5f68526c54fb2446ead2c813
  Ek Askı İmzası 2:    f4ee
  Ek Askı İmzası 3:    f4eeb38fdf5e31c72da81710c0fb6f10
  Ek Askı İmzası 4:    520a
  Ek Askı İmzası 5:    520a7e7c5f68526c54fb2446ead2c813
  Ek Askı İmzası 6:    f4ee
  Ek Askı İmzası 7:    f4eeb38fdf5e31c72da81710c0fb6f10

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x041f

Çevrimiçi gizlilik bildirimi yoksa, lütfen çevrimdışı gizlilik bildirimimizi okuyun:
  C:\Windows\system32\tr-TR\erofflps.txt

GTA San Andreas'ı YouTube'dan MTA serverı olan bir adamın videosundaki linkten indirdim MTA'yı da kendi sitesinden .exe yi açıyorum 2 3 saniye çalışıyor sonra yanıt vermiyor deyip kapanıyor PC'ye yeniden açtığımda arada açılıyor bu sefer de server dosyaları inerken oyun crash veriyor.

İlk önce San Andreas'a gir Direct play vs. yüklemeni isteyecektir onları yüklendin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı