MTB Kask Önerisi

realtrooper

Hectopat
Daha fazla  
Arazi için şöyle bir kask düşünüyorum Free-M 116 Monster Kross Kask Fiyatı - Taksit Seçenekleri kross olduğunu biliyorum sizce MTB için fazlamıdır, uyumlu mudur ?
Gözlük ise yabancı forumlarda araştırdığım kadarıyla Kayak Snowboard Aksesuarları - SNOW 300 KAYAK MASKESİ snowboard gözlükleri oluyormuş.
Şehir içi ise Bell Tracker Kask Mat Kırmızı - Bell Tracker Kask Mat Kırmızı - Kask bunu düşünüyorum.
Tavsiyeleriniz nelerdir ?
@BilgisayarKurdu Motokross kaskı yerine bunu buldum sence kayak gözlüğü ile uyarmı ?Limar Cruiser Kask | Limar | Downhill-Bmx-Kaykay Kaskları | downhill bisiklet kaskları

Son düzenleme:
Full Face kasklar konusunda çok bir tecrübem yok ancak M 116 Monster model kask biraz fazla bisiklet için, bu tip ürünler biraz abartılı olabilir sizin kullanımınız için. Kayak maskeleri kullanılabilir, uygundur.

Bell markası iyidir kask konusunda, alın hizan boyunca hiza alıp uygun boyu sipariş edersen ne ala.
Arazide ne tür bir sürüş yapacaksın, iniş mi yapıyorsun veya kullandığın bisikleti bilmediğim için ne denli bir kaska ihtiyacın olduğunu da kestiremiyorum. Sırf havalı duruyor diye gereksiz yere Full Face kullanan insanlar da var :)

Şu tip kasklara da bak istersen, ne kadar hafif o kadar iyidir. İniş yapmadığın sürece çok fazla ihtiyaç duyacağını sanmıyorum Full Face kasklara.
Freestone MTB Matte Black Helmet

@Bulut Uzer etiketliyorum, kendisi bendne daha tecrübeli Full Face kasklar konusunda. En azından kendisi de Full kullanıyor :)

Aslında genelde iniş yapıyorum o yüzden sanırım bu durumda başka seçenek kalmıyor ve tabiki full face kaskı sokakta takmayacağım :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı