MTV'nin 2011 yılında yayınlamış olduğu ilginç reklam

Kısacı

Hectopat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dikkat! Sübliminal İçerik.​

Rahatsız olacak arkadaşlar varsa izlemesin.

Bu videoyu atan şahısın dediğine göre:
Rüyalara girme,
Gün boyu gergin hissetme,
Saatler sürebilen terleme,
Gibi yan etkileri bulunuyor.

İzlemek isteyenin kulaklıkla izlememesini öneriyorum.

Orijinal açıklama ise şu şekilde:

Quote from the creator's "the concept for this spot came to us in a dream and we're still not sure what it all means. We worked closely with mtv's world design Studio to create this spot which was based on the theme of sight as part of their first Creative collaboration with 55DSL." the spot will Air across mtv's 63 channels worldwide New 2011.

Son düzenleme:
Ne var ki bunda? Gerilecek başka şeyler yokmuş gibi buna mı gerileyim. Saçma geldi bana. Neyse yarın rüyama girmiş olursa yazarım. 😃

Bende saçma buldum açıkçası. Sadece videoyu izledikten sonra 1 saatlik bir gerilme oluştu bende. Harmanı olanın rüyasına girer diye düşünüyorum. Bileni varsa açıklar diye açmıştım. İlginç bir detay.

Bende saçma buldum açıkçası. Sadece videoyu izledikten sonra 1 saatlik bir gerilme oluştu bende. Harmanı olanın rüyasına girer diye düşünüyorum. Bileni varsa açıklar diye açmıştım. İlginç bir detay.
Neredeyse forumla yaşıt, birinin açıklayabileceğini sanmıyorum ama bakalım bi'. Sosyal'in kitlesi büyük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dikkat! Sübliminal İçerik.​

Rahatsız olacak arkadaşlar varsa izlemesin.

Bu videoyu atan şahısın dediğine göre:
Rüyalara girme,
Gün boyu gergin hissetme,
Saatler sürebilen terleme,
Gibi yan etkileri bulunuyor.

İzlemek isteyenin kulaklıkla izlememesini öneriyorum.

Orijinal açıklama ise şu şekilde:

Quote from the creator's "the concept for this spot came to us in a dream and we're still not sure what it all means. We worked closely with mtv's world design Studio to create this spot which was based on the theme of sight as part of their first Creative collaboration with 55DSL." the spot will Air across mtv's 63 channels worldwide New 2011.
Hunga bunga falan diyor, yarın yazarım hayatta kalırsam. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı