MudRunner modlu multiplayer "Game Files Differ..." hatası

Toxic

Hectopat
Daha fazla  
Mudrunner'da arkadaşımla aynı modları indirdik. Oyuna girdik fakat ben MP'de herhangi bir lobi kurup oyunda dolaşabilirken arkadaşım daha kendi lobisinde oyunu başlatamıyor. Başlatırken de böyle bir hata veriyor, bunun sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    356,4 KB · Görüntüleme: 77
MudRunner'da arkadaşımla aynı modları indirdik. Oyuna girdik fakat ben MP'de herhangi bir lobi kurup oyunda dolaşabilirken arkadaşım daha kendi lobisinde oyunu başlatamıyor. Başlatırken de böyle bir hata veriyor, bunun sebebi nedir?

Arkadaşının oyun dosyaları ile kendininkini karşılaştır belki bir şeyi yanlış indirmiş olabilir.

Dostum sanırsam oyunun dosyaları orijinal oyundan farklı olduğu için Online oynamana izin vermiyor. Modları kaldırıp deneyebilirsin. Eğer işe yarar ise sorun oyunun modlu Online oynanmasına izin vermemesinden kaynaklı olabilir.

Son düzenleme:
Dostum sanırsam oyunun dosyaları orijinal oyundan farklı olduğu için Online oynamana izin vermiyor. Modları kaldırıp deneyebilirsin. Eğer işe yarar ise sorun oyunun modlu Online oynanmasına izin vermemesinden kaynaklı olabilir.

Modları kaldırıp denedik girebiliyoruz fakat mpye ben girebilirken oda kurup başlatabiliyorum arkadaşımdada aynı dosyalar var fakat o mpye falan giremiyor dosyaları manuel olarak bir daha indirip kurmayı deneyeceğiz düzelirse yazarım buraya.

Geri
Yukarı