Müdür Ne’aptın? Başlıyor. Tolga Çevik severler ekran başına

Makaleler
36
Yer
Sakarya
17 şubat 2016 tarihinde yani yarın gösterime girecek olarak tolga çevik'in yeni adıyla Müdür Ne’aptın? Hangi kanalda olacağına Mesut yar ve Arkadaşım Hoşgeldin ile tanıdığımız Suzan kardeş Star TV'de olacağını bildirmiştir.

Bazı kişiler Fox'ta yayınlanacak diye uydurma ve reyting kazanmak için çabalasalar da gerçeği altta bulunan kaynaklarda ve yukarıda yazdığım gibi Star TV'de yayınlanacaktır.

Tarih olarak net bir bilgi yok TV ekranı için. Ancak büyük ihtimal aynı gün olmayacaktır. Yani canlı olacağını sanmıyorum. 1/2 gün ara ardından veya bir sonraki hafta belirleyecekleri bir gün ekranlarda olacağını tahmin ediyorum.

Kaynak:
Tolga Çevik ekrana geri dönüyor
Arkadaşım Müdür oldu!

Güncelleme:
Güvenlik Kontrolü Gerekli

13 Mart Pazar günü önceden dediğim gibi Star'da başlıyor. Saat 20:00'de kaçırmayın...(y)

Çocukluğumda hatırladığım şeylerden biride arkadaşım Tolga ve beyefendi Salih uzun zaman izledim yıllar sonra tekrar Star TV'de başlayınca oldukça memnun olmuştum daha sonra ise arkadaşım hoş geldin olarak kanal D'de başladılar bu sefer yanında Ezgi Mola vardı. Her ne kadar Ezgi Mola'nın filmlerde ki performansını beğensem de bu programa uymadığını düşündüm ve sanıyorum arkadaşım hoş geldin serisinden hiç bir bölümü bir kez olsun tam bitirmedim. Bu tabi ki benim şahsi düşüncem kimisi tam tersini savunabilir itirazım olmaz anladığım kadarıyla kendisi ayrılmış eğer öyleyse mutlu olurum. Umarım eskisi gibi kaliteli ve keyifli bir program olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı