Müdür yardımcımız telefonumu kaybetmiş

Brjokabralis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Ben yaklaşık 2 hafta önce perşembe günü -3. hafta olmasına 2 gün var- telefonumuzun toplanmasına rağmen telefonumu vermemiştim. Sınıflara baskın atan müdür yardımcımız ise arkadaşımla birlikte telefonumuzu yakaladı. Arkadaşım yakalandıktan ertesi gün annesiyle birlikte okula gelip telefonunu aldı fakat ben telefon umurumda olmadığı için 2 hafta kadar bekledim. Bugün ailemle birlikte müdür yardımcısına gittik fakat telefonu bulamadık. Alınan telefonları gösterdi, aralarında telefonum yoktu. Dikkatimi çeken ise müdür yardımcısının topladığı telefonların üstünde etiketle birlikte ne zaman, kimden telefon alındığı yazmaktaydı. Oysa benimle birlikte arkadaşımın telefonunu sadece aldı. Etiket koymadı üstüne. Ertesi günde arkadaşım telefonunu aldığında üstünde etiket yoktu, sadece bant yapıştırılmıştı.

Bugün telefonumu bulamadıktan sonra müdür yardımcımız bütün odasını aradı fakat bulamadı telefonu. Yarın tekrardan müdür yardımcısına uğrayacak ve telefonumu bulup bulamadığını soracağım fakat bulma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum. Sizce telefonumun başına ne gelmiştir? Onu bulabilir miyim? Ayrıca telefonum Apple değildi ve konumunu tespit edebileceğim bir uygulama yüklememiştim. Telefonum bulunamazsa ne yapmalıyız?

İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı