Müdür yardımcımız telefonumu kaybetmiş

Telefonun internet geçmişini, arama kayıtları geçmişini vs. inceledin mi? Yani telefon kullanılmış mı?
Telefonum kullanılmamış, bıraktığım gibi duruyordu. Aslında telefonumun bataryası çok iyi olmadığından dolayı da olmuş olabilir. Şarjı çok dayanmıyordu zaten, telefonu aldığımda şarjı %20 idi. Bıraktığımda şarjı %74 olan telefonum, zamanla %20 şarja kadar düşmüş olabilir. Gecenin 24.00'ünde ise %20'ye düşen şarjdan dolayı uyarı ekranı gelmiş olabilir. Evet, cihazımda şarj %20 olduğunda düşük pil uyarısı veriyor.

Telefonum kullanılmamış, bıraktığım gibi duruyordu. Aslında telefonumun bataryası çok iyi olmadığından dolayı da olmuş olabilir. Şarjı çok dayanmıyordu zaten, telefonu aldığımda şarjı %20 idi. Bıraktığımda şarjı %74 olan telefonum, zamanla %20 şarja kadar düşmüş olabilir. Gecenin 24.00'ünde ise %20'ye düşen şarjdan dolayı uyarı ekranı gelmiş olabilir. Evet, cihazımda şarj %20 olduğunda düşük pil uyarısı veriyor.
74'ten 24'e inmesi çok normal.

Konuyu ilk açıldığından beridir takip ediyorum. Bunun filmi çekilse gerçekten izlenme rekorları kırardı. Bir de dizi bölümüymüş gibi haftada bir güncelleme geliyor :D

Ya bu okulların yaptığı yetti artık. Hani amaçla telefonları topluyorlar ben onu anlamıyorum. Vermeyince dönem sonuna kadar el koyuyorlar. Artık okullardan bile tiksinmeye başladım. Sadece ben değil çevremdeki herkes içinde öyle. Konuya gelecek olursak burada müdür kesinlikle suçludur. Eğer telefonunuzu bulamazsanız mecburen bunun zararını ödemek zorundadır.

Ders içinde herhangi bir şekilde kayıt almak büyük bir suç, telefondan kayıt alabilirler, video çekebilirler, kopya çekebilirler, derse olan odakları bozulabilir. Telefonların toplanması çok doğru bir hareket.

Evet, sonu pek efsanevi bitmedi ama. :D En azından telefonum elimde!
çok şükür, Film gibiydi 😅

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı