Müdür yardımcısı dersten önce yoklama alabilir mi?

Müdür yardımcısı dersten 5dk önce okulun önünde sırada yoklama alıyor bunu yapmaya hakkı var mı?
Yok. Ama herkes "dingo'nun ahırı" kafasında olduğu için yapıyor. Ben çokça kez hakkımı savunup yok yazıldığım günleri komple sildirmiştim.

Yok. Ama herkes "dingo'nun ahırı" kafasında olduğu için yapıyor. Ben çokça kez hakkımı savunup yok yazıldığım günleri komple sildirmiştim.
Herkesin dingo’nun ahırı kafasında olması normal zaten 12. Sınıfım hatta bazı hocalar derse bile girmiyor. Hocalar böyle iken bizden ne bekliyorlar?

Herkesin dingo’nun ahırı kafasında olması normal zaten 12. Sınıfım hatta bazı hocalar derse bile girmiyor. Hocalar böyle iken bizden ne bekliyorlar?
12. sınıfa giderken Edebiyat hocamız derse girip okulun tümseğini geçemeyen Suzuki Alto arabası ile otoban anılarını anlatırdı ve kesinlikle ders işlemezdi. İşlememeyi de bizim sınıfın haylazlığına yıkardı ama ilk defa dersimize giriyordu ve girdiğinden beri bir şey anlatmadı. Sorunca "çok yaramazsınız dersi kaynatıyorsunuz" diyordu. Bizimkiler de yine bir anıyı dinleyip "vay canına" çekiyorlardı ben de arkama dönüp "arabası okulun önündeki kaldırıma çıkamıyor 100'ü geçince lastikleri saymaya başlasa iyi olur" derken tüm sınıf sustu hocayla göz göze geldik ve sınıfta bıraktı. Sınavlardan eğitim almadan geçmeme rağmen sözlü ile bıraktı eski Edebiyat hocalarıma söyledim hepsi "bizden büyük söz geçiremeyiz" dedi. Telafi sınavı olduğunda okula gelmemişti ki sınavı hazırlamaya yardım bile etmemiş. Sınavdan kol gibi 97 alarak geçmiştim.

Geri
Yukarı