Mühendislik için laptop önerisi

Şu an belirlenmiş bir bütçe yok. Alacağım zaman duruma göre belirleyeceğim. Ama olabildiğince düşük fiyatlısı olursa iyi olur.
Hocam ne oynarsınız hangi programları kullanırsınız daha çok ayrıntı verirseniz ona göre daha iyi seçilebilir.

Hocam ne oynarsınız hangi programları kullanırsınız daha çok ayrıntı verirseniz ona göre daha iyi seçilebilir.
Unreal Engine, Android Studio, Photoshop gibi ağır programlar kullanacağım. Oyun olarak da Serious Sam, Doom gibi oyunları oynayabileyim istiyorum.

Unreal Engine, Android Studio, Photoshop gibi ağır programlar kullanacağım. Oyun olarak da Serious Sam, Doom gibi oyunları oynayabileyim istiyorum.
Hocam bütçeye bağlı size en kötü rtx3060 laptop lazım gibi.Bütçe söylenirse direk link atabilirim.

Hocam i5 11300h RTX 3050 16 GB RAM 165Hz Lenovo laptop 14.400'e var nasıldır alınır mı? 6 ay taksitle satın almayı planlıyorum.

Alınır hocam aynısını kullanıyorum gayet guzeldır, sorunuz varsa da sorabılırsınız bendeki 8 GB versiyonu.

Isınma ve şarj problemi var diyorlar nasıldı o konuda?

Adaptor sorunu 8 GB ile kullanırken fazla olmuyor, sogutma konusunda Intel versıyonu aşırı iyi diyebilirim Witcher 3'te 65 CPU 72GPU gordum en fazla. AMD versiyonları bayağı ısınıyor genelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…