Mühendislik için QP Falx alınır mı?

Cyraxx

Hectopat
Daha fazla  
QP Bilişim Falx oyuncu bilgisayarinda islemciyi 3700X yaparsak iş bilgisayari olarak tam verim alabilir miyiz? Mühendislik işleri yapilacak 3D Max, render ve waterjet gibi isler yapilacaktir. Cift monitör ile kullanilacaktir. Sizce iyi olur mu bu sistem iş için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaştığınız sistem stokta yok. Biraz beklerseniz daha iyisini toplayabilirim.
9278 TL tutuyor. Parçalar çok daha kaliteli ve sıvı soğutma var. Ekran kartı stok sorunundan dolayı QP'den düşük kaldı. Yine mühendislik uygulamaları için gayet yeterli.

Son düzenleme:
Kasayı tek bir yerden toplamayi dusunuyorum montajini da yapabilecek bir yerden. Mumkun oldugunca hiç sıkıntı çıkarmaması lazım bilgisayarin. 2 tane sistem yaptim 2'si de stoklarda yoktu çoğu parçası.

Paylaştığınız sistem stokta yok. Biraz beklerseniz daha iyisini toplayabilirim.
9278 TL tutuyor. Parçalar çok daha kaliteli ve sıvı soğutma var. Ekran kartı stok sorunundan dolayı QP'den düşük kaldı. Yine mühendislik uygulamaları için gayet yeterli.

Phoenix ekran kartlarında ısınma sorunu oluyor diyorlardı, yanlış mı biliyorum?

Phoenix ekran kartlarında ısınma sorunu oluyor diyorlardı, yanlış mı biliyorum?
Aşırı bir ısınma yok. Genel olarak ısınma sorunu yok. Sadece GTX 1660 Ti gibi kartlarda biraz daha fazla ısınıyorlar ama genel olarak 78 dereceyi geçmiyorlar. Technopat'ın GTX 1660 OC incelemesinde GTX 1650 Super'e göre fazla ısınmış. Başka biri tarafından yapılan GTX 1650 Super testinde ortalama 64 derece olmuş. Yani ısınma sorunu yok. Ayrıca ekran kartı stokta kalmamış onun yerine bunu öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aşırı bir ısınma yok. Genel olarak ısınma sorunu yok. Sadece GTX 1660 Ti gibi kartlarda biraz daha fazla ısınıyorlar ama genel olarak 78 dereceyi geçmiyorlar. Technopat'ın GTX 1660 OC incelemesinde GTX 1650 Super'e göre fazla ısınmış. Başka biri tarafından yapılan GTX 1650 Super testinde ortalama 64 derece olmuş. Yani ısınma sorunu yok. Ayrıca ekran kartı stokta kalmamış onun yerine bunu öneririm.

Peki hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı