Mühendislik uygulamaları ve oyun için işlemci tavsiyeleriniz

Fiyatını hak etmeyecek bir işlemci cidden bu işlemciyi önermenize inanamıyorum ondan 500-700TL daha düşük olan işlemci 10700F daha iyi bir performans veriyor. AMD fanboyları yeter insanları yanlış bilgilendirmeyin. Bende AMD severim ama fanlık düzeyinde değil.
Sadece önerdiler, İntel alma vs demediler sonuçta fanlık böyle bir şey değil mi? Belki 10700F daha iyidir bilemem ama tavsiyede bulunan insanlarda sonuçta bilmeyebilirler. Tavsiyen için teşekkür ederim ama fazla hararetlisin bu konuda.

Sadece önerdiler, Intel alma vs demediler sonuçta fanlık böyle bir şey değil mi? Belki 10700F daha iyidir bilemem ama tavsiyede bulunan insanlarda sonuçta bilmeyebilirler. Tavsiyen için teşekkür ederim ama fazla hararetlisin bu konuda.

Bilmiyorsanız konuşmayın. Bu kadar basit o zaman bende gideyim hiç bilmediğim yazıcı hakkında konuşayım. İnanın bıktım şu fanboylardan.

Bilmiyorsanız konuşmayın. Bu kadar basit o zaman bende gideyim hiç bilmediğim yazıcı hakkında konuşayım. İnanın bıktım şu fanboylardan.
Kelimelerine dikkat et bence. Anladığım kadarıyla Intel'in üretim kadrosundasın ondan bu sinirin.

Asıl sen boş yapma 10700F nerede geçiyor.
5600X 10900k ya eşit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu yanında AMD anakart bolluğumu dersin OC kolaylığımı dersin bilmem.
Bu arada arkadaş 3080 kullanmıyacağına göre FPS farkı olmayacaktır.

Asıl sen boş yapma 10700F nerede geçiyor.
5600X 10900k ya eşit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunu yanında AMD anakart bolluğumu dersin OC kolaylığımı dersin bilmem.
Bu arada arkadaş 3080 kullanmıyacağına göre FPS farkı olmay

Hangi yaş aralığında olduğunuzu bile anladım. Sadece oyun testlerine bağlamışsınız ama.

Neredeyse aynılar. Üstelik 10700F daha uzun ömrülü ve 2 çekirdek daha fazla ve daha ucuz.

Kelimelerine dikkat et bence. Anladığım kadarıyla Intel'in üretim kadrosundasın ondan bu sinirin.

Sizin ile ilgili bir sorunum yok. 10900 öneririm
Overclock isterseniz
10700K

Geri
Yukarı