Satıldı Mükemmel Gaming Kasa / RTX 2080 / i7 9700K / Sıvı Soğutma / Full RGB Sistem

PCBudur

Kilopat
Yer
İstanbul
Mükemmel Gaming Kasa / RTX 2080 / i7 9700K / Sıvı Soğutma / Full RGB Sistem

Kasaya istediğim ücret 16999 TL'dir. (Ciddi alıcılar yazsın. Fiyatta yardımcı olunur.)

Video Link :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baltalayıcı yorumlar reportlanacaktır. Bilginize.

Sistemde power hariç tüm parçalar sıfır kapalı kutu açılıp takılmıştır.
Dolayısıyla sıfırdır. 22.04.2019 tarihinde kutular açılıp toplanmıştır.
Kasam hem görsel anlamda hemde performans anlamında çok üst düzey bir sistemdir.
Tüm parçalar garantilidir. Özellikle kasası Türkiye'de bulunmayan bir modeldir.
Kasanın siyahı var ama beyazı hiç bir yerde satılmıyor. Özel olarak Amerika'dan getirttim.
Gümrük vs. bir ton uğraş sonucu elde edebildik ve değdi.
Tüm parçaların kutuları vs. poşetlerine kadar duruyor. En ufak bir sıkıntı yok.
Al tak ve oynamaya başla.
İstanbul içi elden evime gelip sistemi deneyip inceleyip alabilir yada diğer illere ödemenin yapılması dahilinde kargolayabilirim.
Parça detayları aşağıdaki gibidir.

Thermaltake Core P3 Snow Edition Kasa
i7 9700K İşlemci
Gigabyte Aorus RTX 2080 Xtreme Ekran Kartı
Gigabyte Aorus Z390 Ultra Anakart
Corsair Vengeance RGB Pro 3200 Mhz 2x8GB Ram
Adata 480GB SSD
Evga G2 750W 80+ Gold Full Modüler Power
Phanteks Extension Beyaz Sleeve Kablo Kiti
Cooler Master ML360R Sıvı Soğutma

Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44

1.jpg
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Görselleri cihazı tanıtmak açısından yetersiz buldum birkaç tane daha net çekim yapmanızı tavsiye ederim. İyi satışlar diliyorum, alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Sanırım şu an koyduğum fotoğraflar daha güzel duruyor. Teşekkürler yorum için.

İyi satışlar, gündüz görünüm fotoğraf da eklenebilir. ( Full RGB diyecek kadar iyi değil 🙃 )

İyi satışlar, gündüz görünüm fotoğraf da eklenebilir. ( Full RGB diyecek kadar iyi değil 🙃 )

Full RGB derken her parça RGB onu kastettim. Ledler cartlar curtlar uzay kasa olduğu için çok sırıtırdı normal kasa olsa ekleyebilirdim. Yorum için teşekkürler :)

Sistem çok güzel. Alana hayırlı olsun :) Satma sebebiniz nedir ?

Sistem çok güzel. Alana hayırlı olsun :) Satma sebebiniz nedir ?

Kişisel ticaret.

Gigabyte RTX 2080 Aorus Xtreme Ekran Kartı | 4 Sene Garanti | Faturalı | Sıfırdan Farksız

İstediğim ücret 6200 TL'dir.

Kart tertemiz sorunsuz sıfırdan farksız bir karttır. 21.03.2019 sinerji faturalı üründür.
Kutu içeriği eksiksizdir. Stickerı ve ekran kartı destek aparatı hiç kullanılmadı.
Hiç bir sorunu yoktur. Piyasadaki en hızlı 2080 kartlardandır.
Sıfırı 7000 TL'dir. Bu sebeple fiyatın makul olduğunu düşünüyorum.
Görsel anlamda ise fotoğrafta gördüğünüz gibi en iyi görsele sahip 2080 karttır.
İstanbul içi elden evime gelip sistemi deneyip inceleyip alabilir yada diğer illere ödemenin yapılması dahilinde kargolayabilirim.

Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44

Dosya Ekleri

• ekrankarti.jpg
    ekrankarti.jpg
    168,4 KB · Görüntüleme: 583
O kartla Metro Exodus, AC son oyununda kaç FPS alıyorsun.

Fiyat biraz yüksek geldi bana, bende 2080'li sistem toplamayı düşünüyorum :) Bence fiyatı biraz düşürürseniz daha iyi olur :)

Hocam bu normal bir 9700k 2080 sistem değil o yüzden o şekilde değerlendirmemek lazım fiyatta zaten ciddi alıcı olursa yardımcı olabileceğimi belirttim.

Geri
Yukarı