Rehber Mükemmel Windows için Detaylı Rehber

Hocam gerçekten çok haklıymışsınız. Kendi sistemime uygun olan sürüm olan Windows 10 LTSC 2016 sürümünü kurdum. Dediğiniz her işlemi yaptım ve önceki işletim sistemim olan Windows 8.1'e göre aşırı bir farkla bana daha akIcı ve kullanıcı deneyimini fazla bir şekilde de geliştiren bir kullanım sağlıyor.

Hocam gerçekten çok haklıymışsınız. Kendi sistemime uygun olan sürüm olan Windows 10 LTSC 2016 sürümünü kurdum. Dediğiniz her işlemi yaptım ve önceki işletim sistemim olan Windows 8.1'e göre aşırı bir farkla bana daha akIcı ve kullanıcı deneyimini fazla bir şekilde de geliştiren bir kullanım sağlıyor.
değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. işe yaramasına çok sevindim. mümkün olduğunca dileyen herkes bu içeriğe ulaşıp istediği performansını almasını isterim.

Ne kadar RAM kullanıyor ve arkada ne kadar işlem çalışıyor?
konunun en altında sonucumu paylaştığım link vardı.

not: sonuçlar bir sürü oyun ve program yüklüyken olan sayılar. stock versiyonu daha azdır bundan.

Reg dosyası bilgisayarı onarma moduna soktu. Sıfırlama ise yaramadı, format atacağım, modlarla iletişime geçerseniz size ait olan dosyayı kaldırabilirler konudan belki.

Hocam merhaba ungoogled Chromium için bazı yazılara baktım güvenli olduğu kadar tehlikeli filan diyorlardı tabii pek fazla bir bilgim yok yani sizce Firefox, librewolf gibi tarayıcılardan daha güvenilir olma sebebi nedir? Veya daha iyi olma sebebi.
chromium olması tek sebebi bu. yoksa librewolf brave'den bile daha önde ve güvenli. ama ungoogled chromium'u birkaç eklenti ile aynı seviyeye getirebiliyorsunuz. tek fark dediğim gibi chromium based.

Chromium olması tek sebebi bu. Yoksa librewolf Brave'den bile daha önde ve güvenli. Ama ungoogled Chromium'u birkaç eklenti ile aynı seviyeye getirebiliyorsunuz. Tek fark dediğim gibi Chromium based.

Peki o bahsettiğiniz eklentiler rehberde yazdıklarınızın hepsi midir? Bir de bazı arkadaşlar Linux'ta problem yok ama Windows'ta kararsızdır vs. demiş bu doğru mu?

Geri
Yukarı