Müslüm Gürses - Gökyüzü

"Bizde normal şartlarda Müslüm babayı dinlemezdikde şartlar hiç normal olmadı ki" 3 Yıl önce bu yorumu atmışım paylaştığın efsaneye şarkıya :)
Bu şarkı da maalesef intihalmiş,genelde çoğu arabesk şarkısı hatta nerdeyse yüzde 90'i intihal nedense.

Bu şarkı da maalesef intihalmiş, genelde çoğu arabesk şarkısı hatta neredeyse yüzde 90'i intihal nedense.

Ben bu şarkıları YouTube ilk atanlardan biriyim. Bayar müzik elanor plak yokken biz vardık o yüzden bu kadar çenemizin düşük olması. Ben Burhan Bayarla sohbet edip bu işin artık dijital ortamda devam etmesi gerektiğini söyledim 2011 yılında neden bir YouTube kanalı açıp babanın şarkılarını yüklemiyorsunuz dedim. Tabii haliyle ilk telif alanlardan biride ben oldum. 80 Milyon izlenmem vardı. Tek bir mesajla kapatıldı kanalım.

Önceden babanın şarkıları 5 10 k izleniyordu. Şimdi yeni nesil dizilerden fimlerden Youtuberlerden duyup babanın müptelası oluyor. Z kuşağı gökyüzünde yoktur ama rahat olabilirsin.

Ben bu şarkıları YouTube ilk atanlardan biriyim. Bayar müzik elanor plak yokken biz vardık o yüzden bu kadar çenemizin düşük olması. Ben Burhan Bayarla sohbet edip bu işin artık dijital ortamda devam etmesi gerektiğini söyledim 2011 yılında neden bir YouTube kanalı açıp babanın şarkılarını yüklemiyorsunuz dedim. Tabii haliyle ilk telif alanlardan biride ben oldum. 80 Milyon izlenmem vardı. Tek bir mesajla kapatıldı kanalım.

Önceden babanın şarkıları 5 10 k izleniyordu. Şimdi yeni nesil dizilerden fimlerden Youtuberlerden duyup babanın müptelası oluyor. Z kuşağı gökyüzünde yoktur ama rahat olabilirsin.
Burhan Bayar da Elenor da maalesef bazı şarkıları hele efsaneleri çıkartmıyor.Yavuz Taner'in şarkıları da 'Bovver've 'm vrl' sayesinde biliniyor onlar da olmasa kimsenin haberi olmayacak.'Tarabesque' ve 'Arabesqileri' adında sayfalar var ki büyük ihtimal biliyorsundur,onlar da bazı arabesk şarkılarının intihal olduğunu öne sürüyorlar ki hatta çoğu şarkılar uyuşuyor.

Youtube'da Uzelli'nin parçaları genelde özenli oluyor ama bence aynısı Türküola için de olmalı.Çünkü Türküola'da da efsane kayıtlar var ve paylaşılırsa eğer epey yükselişe geçerler.

Geri
Yukarı