Müstakil evde VDSL'den fibere geçilir mi?

reyismemati

Zeptopat
Daha fazla  
Yaklaşık 4 senedir VDSL kullanıyorum. Evin yanındakı tahta direkten çekilen siyah kabloyla bu interneti kullanmaktayım. Aynı sokağımda yaklaşık 30 mt evimizin önünden ve arkasından fiber altyapısı kullanan komşularım bulunmakta. Ben de bu altayapıdan faydalanmak istiyorum. Evim müstakil diye bir sorun oluşur mu, nasıl başvuru yapmam gerekiyor ve herhangi bir ücret ödemem gerekir mi?

Evim müstakil diye bir sorun oluşur mu, nasıl başvuru yapmam gerekiyor ve herhangi bir ücret ödemem gerekir mi?
Yüksek ihtimalle evinize gelecek olan fiber hattın masraflarını siz karşılayacaksınız.

Ben de ADSL altyapı kullanıyorum. Fiber için Superonline'a başvuru yaptığımda her şey harikaydı, 2 güne gelip fibere geçiriyorlardı. Evim müstakil olduğu için işin rengi değişti, altyapı için ekstra bir rakam çıkardılar ve vazgeçtik.

Yüksek ihtimalle evinize gelecek olan fiber hattın masraflarını siz karşılayacaksınız.

Ben de ADSL altyapı kullanıyorum. Fiber için Superonline'a başvuru yaptığımda her şey harikaydı, 2 güne gelip fibere geçiriyorlardı. Evim müstakil olduğu için işin rengi değişti, altyapı için ekstra bir rakam çıkardılar ve vazgeçtik
Ücret istemeleri kadar saçma birsey olamaz, sorması ayıp ne kadar bi rakam istediler?

Ben de ADSL altyapı kullanıyorum. Fiber için Superonline'a başvuru yaptığımda her şey harikaydı, 2 güne gelip fibere geçiriyorlardı. Evim müstakil olduğu için işin rengi değişti, altyapı için ekstra bir rakam çıkardılar ve vazgeçtik.
Ne kadar çıkarmışlardı?

Yaklaşık 4 senedir VDSL kullanıyorum. Evin yanındakı tahta direkten çekilen siyah kabloyla bu interneti kullanmaktayım. Aynı sokağımda yaklaşık 30 mt evimizin önünden ve arkasından fiber altyapısı kullanan komşularım bulunmakta. Ben de bu altayapıdan faydalanmak istiyorum. Evim müstakil diye bir sorun oluşur mu, nasıl başvuru yapmam gerekiyor ve herhangi bir ücret ödemem gerekir mi?
Müstakil evlere de fiber çekilebiliyor hocam. Forumlarda örnekleri mevcut. Ücretsiz çekilir. Ama özel proje kapsamında ücret ödeyerek de çektiren arkadaşlar var.

Bizim mahalleye ve bir üstteki sokağa bu şekilde kutu koyarak birkaç tane müstakil eve fiber hizmet verdiler. Sizin mahallenizde de durum bu şekilde sanırım ?

Dosya Ekleri

• IMG_20240327_161439.jpg
    IMG_20240327_161439.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı