Müstakil eve Türk Telekom fiber nasıl getirilir?

Yalnız Açık Kapı'da seçenek olarak ne seçmek gerekiyor?

Eki Görüntüle 1454252
Hizmet Başlığını "DİĞER"
Hizmet Alt Başlığını da "Telefon internet servis sağlayıcılarına ilişkin başvurular"
olarak seçin.

Eki Görüntüle 1454252
Bu arada dilekçe yazdınız mı? Yani dilekçeyi mi gönderiyorsunuz yoksa kuru kuruya sadece bir başvuru mu? Yazmadıysanız ben dilekçe tavsiye ederim. Tek başına bir başvurunun pek işe yarayacağı yok.

Dilekçe de hazırladım. Onu da göndereceğim.

Peki imza olarak kimin imzasını alayım? 2 daireli evimde sadece bizim dairede internet bağlı. Tek imza yeterli olur mu?

Hocam daha öncesinde bunun peşinde çok koştum ama pek mümkün değil. Superbox deneyebilirsiniz.
Yalnız Superbox'ın verdiği hızdan daha hızlı bir internetim zaten var. VDSL internet kullanıyorum ve gayet memnunum. VDSL'de 77 Mbps indirme ve 8 Mbps yükleme hızı alıyorum. Yakında yükleme hızı 10 Mbps olacak ve ek ücret ile 15 veya 20 Mbps yapılabilecek. Fakat ben açıkçası "Getirmekten zarar gelmez" diyerek fiber getirmek istedim.

Bu arada başvuruyu gönderirken "Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı" diye bir hata veriyor. Mecburen Türk Telekom müdürlüğüne gideceğim artık, yapacak bir şey yok.

Bu arada başvuruyu gönderirken "Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı" diye bir hata veriyor. Mecburen Türk Telekom müdürlüğüne gideceğim artık, yapacak bir şey yok.
İmza olarak 2 imza alırsanız iyi olur. Hangi dairede sabit internet kullanıldığının hangisinde kullanılmadığının bir önemi yok. Ben imza toplarken internet kullanmayan bir komşuyu internet kullanıyor sanarak ondan imza almıştım, herhangi bir sorun olmadı. Siz de diğer dairede oturandan da imza alabilirsiniz.

Sistemdeki hata anlık olabilir. Yarın deneyin, olmazsa ertesi gün deneyin. Hemen pes etmeyin. Baktınız bu aksaklık hiç geçmiyor işte o zaman müdürlüğe gidersiniz.

Şimdi dışarı çıkıyorum başka sorunuz olursa eve gelince cevaplarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…