Müşteriye fazla para üstü verdim

ucan_sabri

Hectopat
Bugün bakkala musteri geldi. Normalde kasaya abim bakiyordu ama o sirada malzeme gelmisti onlari almaya gitti bu sirada kasaya ben gectim. Alkolsüz şeftali aromalı malt içeceği aldi fiyati sordu 14 TL dedim. Bana 20 TL uzatti bende 6 TL para ustu vermem gerekirken 20 TL ve 4.50 TL bozuk verdim. O anda nasıl olduysa kafam karisti. Elemani nasıl bulabilirim?

Hocam şaka mı bu az önce birisi de bakkal fazla para verdi diye konu açtı?

Konu mizah kategorisindeymiş daha yeni gördüm. 🤣🤣

Bugün bakkala musteri geldi. Normalde kasaya abim bakiyordu ama o sirada malzeme gelmisti onlari almaya gitti bu sirada kasaya ben gectim. Alkolsüz şeftali aromalı malt içeceği aldi fiyati sordu 14 TL dedim. Bana 20 TL uzatti bende 6 TL para ustu vermem gerekirken 20 TL ve 4.50 TL bozuk verdim. O anda nasıl olduysa kafam karisti. Elemani nasıl bulabilirim?

Geçmiş olsun adam fark ederse fark eder etmezse adamı bulursun bulursun bulmazsan abine söylersin döverse döver dövmezse şükret.

Yarın parayı veririm bu arada technopat kullanıyormuşsunuz.

Geri
Yukarı