Müzik dinlemek için kaliteli kulaklık önerisi

Kullanıyorum memnunum. Vatan'da bulursan alabilirsin. Diğer yerler 200 üzeri satıyor.

Bu gerçekten çok güzel bir kulaklık. Eğer mikrofonu da olsun isterseniz benim de yıllardır kullandığım JBL-C100SI kulaklığını tavsiye ederim. Ses konusunda neredeyse bu kulaklık kadar iyi, kaliteli sayılabilecek bir mikrofonu var ve bence fiyatı hayret ettirecek derecede düşük.

Hocam bu kulaklık Türkiye'de var mı bilmiyorum belki marka bile yok tur Türkiye'de ben Silver crest Music to GO setin de bulunan kulaklığı kullanıyorum sesi kesiyor sesi ve bassı mükemmel.

2. Rock Zircon kulaklığımı kullanıyorum. İlkini 2 sene kadar kullanmıştım galiba. Özellikle bass için tavsiye ederim. Kz kulaklıklar da güzel onlara da bakabilirsiniz.

Bu arada ben kulaklıkla uyuyan bir insanım. Ucuz bir kulaklığın bana dayanacağı en fazla 3 gündür oradan hesaplayın sağlamlığını.

@DJ Dikkatt Türkiye'de yok hocam.

Almanya'da bir akrabası varsa gelirken alabilir oraya gitmek için değer ses bombası ve powerbank ta geliyor güzel bir kulaklık hatta TR Google'da bile gozukmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Set bu hocam inceleyin.

Geri
Yukarı