Müzik dinlemek için kulak içi kulaklık önerisi

Genelde metal ve rock dinliyorum, nadiren rap dinliyorum. 250 TL gibi bir bütçem var, zorlamaya değecek bir kulaklık olursa 380 TL'ye kadar zorlayabilirim. Aklımda QKZ VK4, KZ ZS3, KZ ED12 ve KZ edx Pro var. Önerilere açığım. @Evil Belief sizi bu tür konularda görüyorum, yardım eder misiniz?
QKZ VK4 revize edilip çöp edildi. Onu önermem.
ZS3 ve ED12 eski seri KZ'ler. Metal ve rock'a pek gitmez.
Bu seçenekler arasında en mantıklısı EDX Pro bence.
Kablosunun değiştirilemiyor oluşu problem değilse Samsung AKG kulaklığa da bakılabilir.

Belki cx80s'e bakılabilir. Eğer kablo sizin için önemliyse CX80S'in çok ince bir kablosu var. Onun dışında ses kalitesi olarak güzel bir kulaklık. Edx Pro'yu da öneririm, çift sürücüsü ve kablosunun çıkarılabilmesi öne çıkarıyor.

KZ, tercihen EDX Pro alın, memnun kalırsınız. Ses kalitesi oldukça güzel, ses frekans ağırlığı olarak uzun lafın kısası Metal'e biçilmiş kaftan. İlave bas ve tiz. Düz EQ ile karşılaştırınca Metal tadı öyle daha güzel çıkıyor zaten, daha canlı bir ses oluyor.
Aldıktan sonra Spotify'ı en yüksek kaliteye alın, sonra bir kere Iron Maiden - The Trooper, bir kere de Tornado of Souls dinleyin. Ekstra detaylarla birlikte benim için eargasm şarkılar.

Belki cx80s'e bakılabilir. Eğer kablo sizin için önemliyse CX80S'in çok ince bir kablosu var. Onun dışında ses kalitesi olarak güzel bir kulaklık. Edx Pro'yu da öneririm, çift sürücüsü ve kablosunun çıkarılabilmesi öne çıkarıyor.
Bu tarz bir kualklığım var ama şarjı bitince doldurması sorun oluyor, 4-5 saat beklemem gerekiyor.
QKZ VK4 revize edilip çöp edildi. Onu önermem.
ZS3 ve ED12 eski seri KZ'ler. Metal ve rock'a pek gitmez.
Bu seçenekler arasında en mantıklısı EDX Pro bence.
Kablosunun değiştirilemiyor oluşu problem değilse Samsung AKG kulaklığa da bakılabilir.
EDX Pro kablo açısından bana daha iyi geldi. Basketbol oynuyorum ve AKG'ler kulağımdan düşer gibi duruyor.
EDX Pro alacağım, yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
@Evil Belief @Sylveon En son EDX Pro'da karar kılmıştım fakat ZSN Pro X'i araştırınca onun da önerilen bir model olduğunu gördüm. ZSN Pro X ve EDX Pro arasında kaldım, karşılaltırmalarını da bulamadım. Siz hangisini önerirsiniz ?

ZSN Pro X
Satıcı CCA ve KZ'nin alt markası olduyla ilgili bir cümle okudum.

Son düzenleme:
Bu tarz bir kualklığım var ama şarjı bitince doldurması sorun oluyor, 4-5 saat beklemem gerekiyor.

EDX Pro kablo açısından bana daha iyi geldi. Basketbol oynuyorum ve AKG'ler kulağımdan düşer gibi duruyor.
EDX Pro alacağım, yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
@Evil Belief @Sylveon En son EDX Pro'da karar kılmıştım fakat ZSN Pro X'i araştırınca onun da önerilen bir model olduğunu gördüm. ZSN Pro X ve EDX Pro arasında kaldım, karşılaltırmalarını da bulamadım. Siz hangisini önerirsiniz ?

ZSN Pro X
Satıcı CCA ve KZ'nin alt markası olduyla ilgili bir cümle okudum.
ZSN PRO X'in tizleri kulak tırmalayabilir. EDX Pro'nun tuning'i daha iyi.
Doğru, CCA KZ'nin alt markası.

Yeni konular

Geri
Yukarı