Müzik Dinlemek İçin Kulaklık Tavsiyesi

SemihMutlu077

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem 200-250 TL arası. Ev değil dışarıda telefonumdan müzik dinlemek için alıyorum. Daha önce kullandığım JBL kulaklıklardan-T100 ve Ct100-memnundum ama uzun kullanımlar sonrası yumuşak plastik yağ kaplı olup kulak ağırıtıyor ve 1 yıl kullandıktan sonra tek kulaklık çalışmamaya başlıyordu. Aradığım sağlam, uzun kullanımlarda yormayan, ses kalitesi iyi bir kulaklık. Şimdiden sağ olun.

Buyurun KZ benimde kullandığım bir marka ZST Pro kullanıyorum tam anlamı ile efsane bir kulaklık benim kullandığım kulaklık bile bu kalitede ise bu kulaklığı düşünemiyorum bilinmiş bir marka değil ama çok kaliteli olduğunu söylemem lazım alırsanız üzüleceğinizi sanmam.

Buyurun KZ benimde kullandığım bir marka ZST Pro kullanıyorum tam anlamı ile efsane bir kulaklık benim kullandığım kulaklık bile bu kalitede ise bu kulaklığı düşünemiyorum bilinmiş bir marka değil ama çok kaliteli olduğunu söylemem lazım alırsanız üzüleceğinizi sanmam.
Önerin için sağ ol, göz atıcam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı