Müzik dinlemek için telefon tavsiyesi

parya

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, spotify pre. üyeligim var. Müzik dinlemeyi seven birisiyim. Cx-300 kulaklık aldım. Telefonum Sony c4 ama hiç memnun degilim müzik kalitesinden. Sorun telefonda oldugunu düşünüyorum. Bu konuda tecrübeli kişilerin yorumlarını bekliyorum. Tavsiye olarak telefonu degişmeyi düşünüyorum.

Android olması şart degil telefonun yeter ki piyasadaki en kaliteli müzik cıkışı olsun.

Merhaba arkadaşlar, spotify pre. üyeligim var. Müzik dinlemeyi seven birisiyim. Cx-300 kulaklık aldım. Telefonum Sony c4 ama hiç memnun degilim müzik kalitesinden. Sorun telefonda oldugunu düşünüyorum. Bu konuda tecrübeli kişilerin yorumlarını bekliyorum. Tavsiye olarak telefonu degişmeyi düşünüyorum.

Android olması şart degil telefonun yeter ki piyasadaki en kaliteli müzik cıkışı olsun.
O kulaklığı bende kullanıyorum çok güzel bir kulaklık ancak 3-4 gün bozuk ses veriyor sonra düzeliyor. Yeni aldıysanız biraz sabretmenizi öneriyorum. Kulaklığınız kullandıkça açılır. Sorun devam ederse telefonda sorun olabilir. Müzik istiyorsan bence buna bakabilirsin. https://www.btsony.com/sony-nw-a27hn-walkman-yuksek-cozunurluklu-muzik-calar Xperia z5 in ses çıkışı kaliteli ve yüksek çözünürlük destekli.

Bütce önemli degil marka da önemli olan piyasadaki en iyi kulaklıkla müzik dinleyebilecegim telefon bazı yorumlar okudum kimi cihazlarda sadece yazılımsan ses geliştirmesi var kimilerde ses yongası var ses yongası olanlar daha iyiler dogrumu bu. Yorum lar için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı