Müzik için kulaklık önerisi

siluette

Hectopat
Fiyat olarak 1000-1500 TL taktığımda kimseyi duyamayacağım ve ses fazlalaşınca başımı ağrıtmayacak güzel bir kulaklık önerisi istiyorum şimdiden teşekkürler.Kulaküstü olacak yazmayı unutmuşum.

Oppo Enco Buds şarj çok yavaş bitiyor günde 4 saat kullanıyorum ve kutunun şarjı ile 3-4 gün gidiyor ve kulaklıkta Game mode mevcut dokunmatik alana 3 kez tıklamak yeterli.

Behringer bdj 1000 öneririm. Belirlediğiniz fiyatın aşağısında olmasına rağmen kayıt stüdyolarında bile kullanılıyor. Metal müzik dinleyen biriyim kendim de kullanıyorum. Tek sorunu kabloda soyulma olması (3 yıl kullandım ancak yine de Behringer'dan çıkmış bir kulaklık için kısa bir zaman). Güncel ses teknolojileri ve hi-res Audio destekliyor. Ses kalitesindeki tek sorun ritim gitarında kalın seslerin gerçeğe yakın bir şekilde gelmemesi.

Behringer bdj 1000 öneririm. Belirlediğiniz fiyatın aşağısında olmasına rağmen kayıt stüdyolarında bile kullanılıyor. Metal müzik dinleyen biriyim kendim de kullanıyorum. Tek sorunu kabloda soyulma olması (3 yıl kullandım ancak yine de Behringer'dan çıkmış bir kulaklık için kısa bir zaman). Güncel ses teknolojileri ve hi-res Audio destekliyor. Ses kalitesindeki tek sorun ritim gitarında kalın seslerin gerçeğe yakın bir şekilde gelmemesi.
Tizlerde patlama oluyor mu? Ayrıca sesi dışarıya fazla veriyor mu? Düzgün bir ürün ise önerebileceğim geniş bir metalhead kitlesi var.

Tizlerde patlama oluyor mu?

Hayır anca dolgun veriyor bence bir metalcinin gayet isteyeceği düzeyde.

Ayrıca sesi dışarıya fazla veriyor mu?

Hayır, kulağınıza taktığınızda ne dışarıya ses veriyor ne içeriye ses alıyor.

Düzgün bir ürün ise önerebileceğim geniş bir metalhead kitlesi var.

Önerdiğim ve memnun kalan birçok metalci arkadaşım var ancak çok profesyonel kulaklıkları (Mac Studio gibi) kullanmış bazı arkadaşlarım sesinin kötü olduğunu söylüyor.

Tame impala ,Nirvana, Weezer gibi grupları dinliyorum kulaklık uygun mudur sizce?

Geri
Yukarı