Müzik için type-c kulaklık vs Dönüştürücü

OuzKaan

Kilopat
Daha fazla  
Önceki kulaklığım olan Xiaomi Hybrid Pro HD'den memnun kaldığım için tekrar almayı düşündüm. Type-C dönüştürücü ile bu kulaklığı kullanmak mı iyi kalite sunar yoksa önerebileceğiniz daha iyi kulaklıklar var mı? Type-C girişli, Bluetooth veya jak girişli fark etmez. Müzik dinlerken iyi bir kalite istiyorum sadece. Tabii mikrofon da üzmezse iyi olur. Bütçe 600-700 TL bandını geçmezse taksitle altından kalkabilirim. Google Pixel 2 XL modelli telefonda kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
600-700 TL üstü verilecekse ve sadece telefonla kullanılacaksa bluetooth kulaklık alın, rahatlığı yüzünden bir daha kablolu bir kulaklık kullanmak istemeyeceksiniz.

600-700 TL üstü verilecekse ve sadece telefonla kullanılacaksa bluetooth kulaklık alın, rahatlığı yüzünden bir daha kablolu bir kulaklık kullanmak istemeyeceksiniz.
600-700 TL hedefim değil aslında, üzeri için de aynı durum. Seçenek daraltmak istemediğim için o şekilde yazdım. Taksitli şekilde karşılayabilirim 600-700 TL kadar. Rahatlıktan ziyade aldığım müzik keyfi önemli. Eğer kalite kaybı olmayan bağlantı problemi yaşamayacağım Bluetooth kulaklık önerisi gelirse neden olmasın. Bir de sadece telefonla kısıtlamaktan ziyade, bilgisayar üzerinden osu! oynarken de müzik keyfi açısından kullanabilirim. Telefonun modelini sorun olmasın diye belirttim. Önerebileceğiniz kulaklık var mıdır bu standartlarda?

Eğer oyun için kullanacaksan bluetooth olmaz işte, gecikmesi çok fazla, hele ki osu! gibi bir ritm oyunu için kabul edilemez. Sana bir önerim yok, ama bilgisayarla kullanacaksan 3.5mm alman gerekir değil mi?

Eğer oyun için kullanacaksan bluetooth olmaz işte, gecikmesi çok fazla, hele ki osu! gibi bir ritm oyunu için kabul edilemez. Sana bir önerim yok, ama bilgisayarla kullanacaksan 3.5mm alman gerekir değil mi?
Evet jak girişi problem yaratacak gibi duruyor. Bildiğim kadarıyla genelde 3.5 mm kullanılıyor kulaklıklarda ki kullandığım bilgisayar açısından sorun değil. Yine bilgisayarda type-c portu var dönüştürücü ile halledebilirim veya kulaklık type-c olsa da o portu kullanabilirim diye biliyorum. Asıl çekincem telefonda type-c dönüştürücüsü kullanırsam ses kaybı vs. yaşar mıyım? Osu! için gerçekten Bluetooth kulaklık olmaz dediğiniz gibi o yüzden oyun için kendi oyun kulaklığımı kullanmak daha mantıklı. Bluetooth kulaklıklardan çekinme sebebim biraz da gecikme olayının olması. Oyun oynamasam, müzik dinlerken pek sorun olacağını düşünmesem bile yine de can sıkıcı olabilir gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı