Müzik kulaklığın özelliği nasıl?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar kulak üstü kulaklık için nasıl özellikleri? Müzik kulaklığı bu arada.

Screenshot_20211119-235311~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Temel derecede sayılabilecek bir bilgi ve Anker Soundcore Life Q10 ile kıyaslayama yaparak vardığım yargıya göre: Memnun edecektir.

@Mansion hocam daha iyi bilir bu işleri tabii.

Marka Pioneer Hepsiburadadan alacağım sahte çıkar diye korkuyorum bunu nasıl anlarım Pioneer semj512.

Satıcı kim? Direkt HepsiBurada satıyor ise sahte çıkma ihtimali olacağını hiç sanmıyorum.

Satıcı KayaShop olarak görünüyor. HepsiBurada üzerinden 9,7 puan almış, son kullanıcılar tarafından. Orijinaldir diye düşünüyorum.

18 tane değerlendirmeden de bu çıkıyor biraz.
Araştırdım bunun mikrofonu yok yoksa alırdım Jbl t450 kablolu buldum ancak bunun sahteside satılıyor orijinal nereden bulabilirim biliyormusun?

Araştırdım bunun mikrofonu yok yoksa alırdım Jbl t450 kablolu buldum ancak bunun sahteside satılıyor orijinal nereden bulabilirim biliyormusun?

Trendyol'dan alıcılar memnun kalmamış, oradan almayın bence.

Şu an için en güvenilir Teknosa gibi duruyor sanki.

Teknosada stok yok.

Sony mdrzx110apb kulaklığı almayı düşünüyorum önceden skullcandy riff kablolu kullanıyordum skullcandy riff mi daha güçlü Sony markasının bu kulaklığı mı daha güçlü yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı