Müzik performansı iyi kulaklık önerisi

Bütçe
1000

Lehibeny

Kilopat
1000 TL'ye kadar müzik performansı iyi olan(yüksek ve bass sesleri seviyorum) mikrofonlu bir headset arıyorum. Oyun da oynayacağım fakat benim için önemli olan dahili mikrofonu olması ve USB girişli olması. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Corsair Void Elite Surround Cherry CA-9011206-EU 7.1 Surround Mikrofonlu Kablolu Gaming (Oyuncu) Kulaklık - incehesap.com

Corsair Void Elite Surround Cherry CA-9011206-EU 7.1 Surround Mikrofonlu Kablolu Gaming (Oyuncu) Kulaklık fiyatını ve özelliklerini görmek için hemen incehesap.com'u tıkla
www.incehesap.com

Corsair Void RGB Elite USB Premium 7.1 CA-9011204-EU Beyaz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Corsair Void RGB Elite USB Premium 7.1 CA-9011204-EU Beyaz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com

Razer BlackShark V2 USB 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Razer BlackShark V2 USB 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com

Geri
Yukarı