Müzik türü ve IQ ilişkisi, Rap dinleyenlerin durumu vahim

Makaleler
1
Şöyle bir araştırmaya denk geldim;

"Diğer yandan şüphelenildiği gibi rap müzik tercihi zekayla önemli ölçüde negatif yönde ilişkilendirildi."

Adamlar bunun için ciddi ciddi araştırma yapmışlar. Görünen köy kılavuz istemez sonuçta :) Gospel dinleyenlerin durumu Rapçilerden de beter. Ama gospeldeki negatif ilişkinin nedeni müziğin türünden, basitliğinden ve formundan değil, dinsel müzik olduğu için dinleyenlerin genelde dindar olmalarından kaynaklı :) Yoksa çok sesli gospellerde var, sanatsal ve teknik olarak oldukça gelişmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
2006'dan beri eminem dinliyorum en favori müziğim berzerk çünkü adamın ezmediği kimse kalmadı sonra love Games geliyor ardından not afraid sonra walk on the wtaer geliyor sessiz kalmayıp gerçekleri kusuyor ve daha nizceleri ama eminem bugün bir efsane olmuşsa bunun en büyük katkısı the real Slim shady ve my name is müziğidir kendisi my name is müziğini sevmesede attığı en büyük disslerden birisidir.
Şu aralar farewell, stepdad, ve is this love, won't back down müziklerine aşırı sardım.

Şöyle bir araştırmaya denk geldim;

"Diğer yandan şüphelenildiği gibi rap müzik tercihi zekayla önemli ölçüde negatif yönde ilişkilendirildi."

Adamlar bunun için ciddi ciddi araştırma yapmışlar. Görünen köy kılavuz istemez sonuçta :) Gospel dinleyenlerin durumu Rapçilerden de beter. Ama gospeldeki negatif ilişkinin nedeni müziğin türünden, basitliğinden ve formundan değil, dinsel müzik olduğu için dinleyenlerin genelde dindar olmalarından kaynaklı :) Yoksa çok sesli gospellerde var, sanatsal ve teknik olarak oldukça gelişmiş.
Tek sevdiğim rap olan şarkı Ain't My Fault
Geçen yıl çoğunlukla klasik müzik dinleyen bi arkadaşım vardı, yabancıydı ama çok tatlı biriydi. Notları da aynı şekilde çoğumuzdan yüksekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı