Müzikler için ritme ayak uyduran grafik nasıl yapılır?

Mr Altinok

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben video montaj yapmak istiyordum, son zamanlarda da çalışmaya başladım. Şu an Camtasia ile amatör çalışma yapıyorum. Bir video üzerinde çalışmak istiyorum ama hangi programalar ile yapılıyor, nasıl yapılıyor, Camtasia ile yapılır mı? Bilmiyorum. Yapmak istediğim şey bazı videolarda görmüşsünüzdür fon müziğine göre ritim tutan bazı grafikler vardır, gerek çubuk çubuk gerekse kalp ritmini ölçen cihazlardaki grafiklerden olur bunlar nasıl yapılır hangi programla yapılır, Camtasia ile yapılır mı? Bunu öğrenmek istiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Örneğin bunun gibi mi ? Bu arada kanalı takip etmenizi öneririm düşük aboneli kaliteli kanaldır. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adobe After Effects bu işler için yapılmış en iyi program. Çoğu profesyonel projefe kullanılıyor. Açıkcası bende bilmiyorum ama tavsiye ederim hem size hem kendime.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı