Mugello-3070 Gaming.gen.tr'den alınır mı?

Hocam zaten anakartı ya 450M ya da 550m yapacağım bütçeye göre değişecek ama stok tutmayacağım zaten. RAM olarak G.Skill 4000MHz'lik modeline yükseltmeyi planlıyorum.
SSD'leri de goodramin 1 TR modeline (5000-3200) yükseltmeyi planlıyorum.
İşlemci soğutucu şu anda alamam o imkansız mecbur stok kalmaz zorunda.
Anakart olayında da ya 450 de tutacağım ya da 550 yapacağım. Kasayı değiştirmem gerekirse anakart işi zor gibi yani ya kasa ya da anakart diyebiliriz. kasayıda max gameboost denen şeye yükseltebilirim.

Anakart 450 yapıp kasayı değiştirmen optimal senaryo olur yoksa bence kasayı değiş. PSU patlamasından kasayı haşat etmekten iyidir. İşlemci soğutucusu ilerleyen dönemlerde de alınabilir SE-214 baya iş görüyor o işlemcilerde.

O kadar da değildir beya kasada patlar mı gerçekten sonuçta 80+ la geliyor.
Soğutucu işini aklımda tutarım. Ayrıca kasayı Max Power Boost yapabilirim bu önerdiğin bir kasa mı?

Hocam bu gayet güzel bir sistem.
Fakat SSD'ni yükseltmen lazım bence ve en ucuz 1 TB SSD 2 kdan başlıyor yükseltme olarak ondan dolayı sen bilirsin ama 500 GB yetmez haberin olsun

Hocam bu arada ben mecbur Rampage almam lazım kasayı çünkü anakartı yükseltmem lazım tüm parçalarım PCI-e 4.0 ama anakart 3.0 destekliyor Max boşu boşuna para vermem gerekir tüm parçalara

Hocam kesinlikle sizin tercihiniz dediğim aksilikleri yaşama ihtimaliniz çok çok çok düşük ama yaşarsanız vebalini almak istemediğim için en güvenli yolu öneriyorum sadece. Hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…