Mugello-6700XT hazır sistem alınır mı?

Miriss

Decapat
Bu fiyatta alınabilecek en iyi sistem bu şu anlık.

Alınır, bu fiyata daha iyisi de yok. Ama ben olsam biraz daha beklerdim. 1 hafta içinde karne indirimi gelecektir tüm sitelere illa fırsatlar çıkar.

Bunu alıp kasayı satıp 15k ya getirebilirsin.
Ayrıca 1.5k'lık PSU yerine 3K'lık PSU da almış olursun.
Kasayı 3.5K’ya mı satacak? Zaten 2500 TL’ye satılıyor. Ayrıca o psu’ya kimse 3K vermez. 2300 TL’ye high power 80+ Gold psu varken.

Geçtiğimiz hafta biraz özelleştirme yapıp aldım, 2 gündür kullanıyorum. Şunu belirtmeliyim ki XFG kasa küçük bir kasadır, ekran kartı tam sığıyor. Güzel bir sistem. En azından 2K Ultra ayarlarda Witcher 3'ü 100FPS üstü oynayınca buna değmiş diyebiliyorum. Biraz daha beklerseniz parça fiyatlarına tekrardan zam gelebilir, karne indirimi yapsalar bile buna değer mi bilmiyorum... Dolar malum. Ben aldıktan sonra sistemin fiyatı 2-3 bin kadar zamlandı sanırım.

Geçtiğimiz hafta biraz özelleştirme yapıp aldım, 2 gündür kullanıyorum. Şunu belirtmeliyim ki xfg kasa küçük bir kasadır, ekran kartı tam sığıyor. Güzel bir sistem. En azından 2K Ultra ayarlarda Witcher 3'ü 100FPS üstü oynayınca buna değmiş diyebiliyorum. Biraz daha beklerseniz parça fiyatlarına tekrardan zam gelebilir, karne indirimi yapsalar bile buna değer mi bilmiyorum... Dolar malum. Ben aldıktan sonra sistemin fiyatı 2-3 bin kadar zamlandı sanırım.

Dün sistemi aldım şaka gibi fiyat yükselmiş 17'ye çok iyi yakaladım.

Geri
Yukarı