Muhabbet kuşu aylık masrafı nedir?

Ben eskiden çok meraklıyım cesaret edemedim, akvaryum kurmak da çok güzel oluyor tabii ki maliyeti var ama. Japon balığım vardı hep ciklet balıklarına özenirdim japonun çiftleşmesi de absürt bir olaydı, onları üretmek falan güzel bir hevesti. Muhabbet kuşu için ötmesi sizin için bence başta heyecanlı olsanız da sorun olacaktır.

Arkadaşlar selam. Muhabbet kuşu almayı düşünüyorum aylık ortalama masrafı ne kadardır veteriner masrafı çok mu? Sürekli veteriner falan götürmemize gerek var mı? İlk defa bakacağım tavsiyeleriniz falan var mıdır? Kafesini falan da hep yeni alacağım. @Deva Bulmam @264523 @Tntlost

Masrafı yok gibi bir şey. 2 paket 20'li kraker alıyorum, bir de 250 gr yem. 6 ay bir masrafı olmuyor. Aşısı falan olmadığı için veteriner masrafı yok.

Ben eskiden çok meraklıyım cesaret edemedim, akvaryum kurmak da çok güzel oluyor tabii ki maliyeti var ama. Japon balığım vardı hep ciklet balıklarına özenirdim Japon'un çiftleşmesi de absürt bir olaydı, onları üretmek falan güzel bir hevesti. Muhabbet kuşu için ötmesi sizin için bence başta heyecanlı olsanız da sorun olacaktır.

Vallahi hocam bir hayvan alıp beslemek istiyorum balık ile kuş arasında gidip geliyorum bir fikir verseniz kararsız kaldım

Masrafı yok gibi bir şey. 2 paket 20'li kraker alıyorum, bir de 250 gr yem. 6 ay bir masrafı olmuyor. Aşısı falan olmadığı için veteriner masrafı yok.
hocam ben derslere çalışıyomda istanbulda okuyom vize finallere felan çok ses yapıyor mu

Vallahi hocam bir hayvan alıp beslemek istiyorum balık ile kuş arasında gidip geliyorum bir fikir verseniz kararsız kaldım

Hocam ben derslere çalışıyomda İstanbul'da okuyorum vize finallere falan çok ses yapıyor mu?

Çift alırsan çok ses yapar fakat bir tane kuş çok ötmüyor. Tabii sesi oluyor aynı odada kalınmaz. Biz oturma odasını kuşa ayarladık sadece o kalıyor:)

Vallahi hocam bir hayvan alıp beslemek istiyorum balık ile kuş arasında gidip geliyorum bir fikir verseniz kararsız kaldım.
Screenshot_5.png
Hocam zahmetini daha tecrübeli insanlara sormak lazım da muhabbet kuşu ve balık beslemiş birisi olarak kesinlikle balık derim. Çok güzel bir görüntü değil mi? Ek olarak kesinlikle ciklet alın Japon balığı, melek balığı dandikler kusuruma bakmasınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı