Muhabbet kuşu hep kafeste kalıyor

wwhark

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500

Ekran Kartı: Rx 6650 XT

Anakart: Gigabyte B450M-K

Ram: XPG RGB 8x2 (16) 3600MHZ

Sıvı Soğutma: 240mm Corsair H100 RGB

M2 SSD: 1TB Kingston

Monitör: ViewSonic 27 İnç - 1MS - 144HZ, XG 2705

Kasa ve Psu: Corsair 650W + 80, Corsair Spec Delta RGB Kasa

Kulaklık: Gamepower Mihawk

Klavye: Havit Gamenote KBL Blue Switch

Mouse: Asus Tuf Gaming M5 Mouse
Arkadaşlar benim 2 tane kuşum var. Biri erkek diğeri dişi. Erkek hep bana gelir elime alışmış ama dişisi alışmamış gelmiyor. Erkek dişisi odada varken bana gelmiyor. Yani şöyle elime geliyor oynarsak kafesin yanında oynuyoruz, az bir şey uzaklaştığımda tekrar kafese gidiyor. Ama dişi kuş odada olmadığı zaman denedik kuşum benimle duruyor kafese gitmiyor ve omuzumda duruyor. Kendini sevdiriyor falan yani. Kafese gitmemesi için nasıl çözüm bulurum buna? Dişi kuşumu mu değiştirsem?2 yıldır benimleler bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim 2 tane kuşum var. Biri erkek diğeri dişi. Erkek hep bana gelir elime alışmış ama dişisi alışmamış gelmiyor. Erkek dişisi odada varken bana gelmiyor. Yani şöyle elime geliyor oynarsak kafesin yanında oynuyoruz, az bir şey uzaklaştığımda tekrar kafese gidiyor. Ama dişi kuş odada olmadığı zaman denedik kuşum benimle duruyor kafese gitmiyor ve omuzumda duruyor. Kendini sevdiriyor falan yani. Kafese gitmemesi için nasıl çözüm bulurum buna? Dişi kuşumu mu değiştirsem?2 yıldır benimleler bu arada.
Dişi kuş kafesini sahiplendiği için çıkmak istemiyor,bir adet folluk içine talaş koyarsanız yumurtlayabilirler.

Dişi kuş kafesini sahiplendiği için çıkmak istemiyor, bir adet folluk içine talaş koyarsanız yumurtlayabilirler.

Koydum da dişi kuşu sormamıştım erkek sürekli elimden kafese gidiyor sanırım o yüzden.

Kuşunun tek derdi seks dişi olduğu sürece sizinle ilgilenmez.
Benim köpeğim de öyle.

Kuşunun tek derdi seks dişi olduğu sürece sizinle ilgilenmez.
Benim köpeğim de öyle.

Ben erkeğini söylüyorum dişi erkek fark etmiyor o yüzden herhalde:D

Geri
Yukarı