Muhabbet kuşu için vitamin önerisi

recepaslan

Hectopat
Daha fazla  
Muhabbet kuşum bayramda tüye girdi (mevsimsel olduğunu düşünüyorum) ve hala tüyde. Kafesini temizliyorum arada halsiz oluyor bazen ama genelde oynuyoruz vs. eskiden bir tane vitamin kullanıyorduk fakat biteli uzun süre oldu. Yeni bir vitamin almayı düşünüyorum. Hem şu an tüyde olmasından dolayı hem de genel olarak vitamin ihtiyacı için. Önerebileceğiniz bir muhabbet kuşu vitamin ilacı var mı?

Tüydeyken b vitamini veriliyor genelde. Bayramdan bu güne tüyde olması garip, bunlar genelde mevsim geçişlerinde tüydeyken hastalanıp ölebiliyorlar dikkat etmenizde fayda var. Birde kuşun dışkısının fotoğrafı ve kuşun duruşunu kısa bir video çekerek kafeskuslari forum sitesinde konu açarsan orada konu ile ilgili daha bilgili arkadaşlar var yardımcı olurlar.

Muhabbet kuşum bayramda tüye girdi (mevsimsel olduğunu düşünüyorum) ve hala tüyde. Kafesini temizliyorum arada halsiz oluyor bazen ama genelde oynuyoruz vs. eskiden bir tane vitamin kullanıyorduk fakat biteli uzun süre oldu. Yeni bir vitamin almayı düşünüyorum. Hem şu an tüyde olmasından dolayı hem de genel olarak vitamin ihtiyacı için. Önerebileceğiniz bir muhabbet kuşu vitamin ilacı var mı?
En iyi kuş vitaminlerinden biri olan Röhnfried marka kuş vitaminlerini öneririm, petshopta bulamazsın internette alabilirsin, halsizlik hakkında bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı