Muhabbet kuşu kusuyor

Allah'tan sağ salim bulmuşsun kayiplari cok aci oluyor insan yaşadigini hissedemiyor. Çok teşekkür ederim umarim kuşunuzun ömrü hayirli ve uzun olur inşallah.

Çok zor bir şey kuşunu gömmek ben çok ağlamıştım

11 yıllık köpeğim vefat ettiğin de çok üzülmüştüm. Biz üzülmeyelim diye ölmeden önce evden kaçmıştı...
3 gün onu aramış ve tarlada bulmuştum. Çok zor bir durum

Aynen öyle eski resimleri goruncu özlüyor ve üzülüyorum.
11 yıllık köpeğim vefat ettiğin de çok üzülmüştüm. Biz üzülmeyelim diye ölmeden önce evden kaçmıştı...
3 gün onu aramış ve tarla da bulmuştum. Çok zor bir durum.

Gercekten hayvanlarinda duygulari var benim bu vefat eden muhabbet kusum olmeden 4 saat once ben uzanirken yarim yamalak enerjisiyle ustume kondu bogazima gelip 2 kanadini birden acti sanki sarilircasina...
3 gün onu aramış ve tarla da bulmuştum. Çok zor bir durum.

Gercekten hayvanlarinda duygulari var benim bu vefat eden muhabbet kusum olmeden 4 saat once ben uzanirken yarim yamalak enerjisiyle ustume kondu bogazima gelip 2 kanadini birden acti sanki sarilircasina...

Insanin gozunun onune onun ucusu geliyor gomerken...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…